Akta X (1993) (seriál)

I přes slabší díly, nemůžu jinak než 5 hvězd. Mulder a Scullyová jsou dokonalá dvojka. První série jsou perfektní.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Nejlepší seriál na pokračování všech dob. Bezchybné herecké výkony všech postav a geniální scénář i režie, dělají z breaking bad legendu legend.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejznámější americká žlutá rodinka mě doprovází od dětství, až po dospělost. Neznám jiný seriál, který by si kvalitu dokázal udržet tak dlouho, jako Simpsonovi, i když nové série nejsou ani zdaleka tak zábavné, pořád je kvalita nadprůměrná. Do dnes si prvotní série rád pustím, ať už z nostalgie nebo jen tak. Simpsonovi jsou nesmrtelní a pevně věřím že, budou bavit i další generace.

Pustina (2016) (seriál)

Na české poměry velmi nadstandardní dílo, HBO prostě umí produkovat kvalitní seriály a pustina je jasným příkladem pro české režiséry, že i v našich skromných podmínkách, se dá natočit seriál s mezinárodní kvalitou.

Návštěvníci (1993)

Nejvtipnější komedie kterou jsem kdy viděl, vrchol francouzského filmu. Dvojice Reno a Clavier je naprosto dokonalá.

Spalovač mrtvol (1968)

Geniální Rudolf Hrušínský ve své životní formě. Klenot ne jen České kinematografie.

1984 (1984)

Ani zdaleka tak dobré jako kniha, ale to snad nikdo nemohl ani očekávat. Výborný film, natočený dle předlohy, jedné z nejlepších knih všech dob.

Vertical Limit (2000)

Není to tak špatný. Slušně vypadající hloupost, ve které především fungují, vypjaté a adrenalinové situace.