Ajka13

Twitter: Annise13

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 4.7.2019  22:25

Je to sranda ale ta potitulkova scena je teda pekny cliffhanger!!

• 6.2.2019  23:47

Milý film, ktery nevyzaduje nijake vetsi intelektualni výkony, konec filmu je jasny po par minutách. Ale i presto se clovek zasmeje a to docela dost, a odchazi z kina spokojeny.

• 11.1.2019  23:21
    Zmizelá (2014)

To je pořádný psycho!

• 6.6.2018  21:25
    Deadpool 2 (2018)

Takhle jsem se hodne dlouho nezasmala!! Skvělé!

• 30.6.2017  22:35

Pokud by to timto dilem skoncilo, bylo by to skvele!

• 18.3.2017  23:51

Tak do pulky filmu jsem mela spise rozporuplne pocity, ale odchazela jsem z kina s usmevem od ucha k uchu. Vec, ktera filmu dle meho nejvice skodi, je ten zpev. Narozdil od Popelky nebo treba klasickych animaku typu Na vlasku apod. tu zpev neprirozene zasahuje do deje a pusobi neprihodne. V urcitych chvilich jsem si prala, uz aby ten zpev skoncil. Hlavne v prvnich minutach. Jak ale na zpevu trochu ubrali, stala se z toho opravdu nadherna zalezitost a uz se moc tesim, az se na to budu moct podivat znovu. A mimochodem, ty saty jsou bozi!

• 11.3.2017  14:34

Znovu bych to určitě vidět nechtěla. Ale jinak to opravdu stojí za to.

• 20.8.2016  22:20
    Dexter (TV seriál) (2006)

Az na 3. Sérii naprosto vydařený seriál. Malo který zvládne 8 sérii bez toho, aniž by to od půlky stalo za prd. Dexter si drží napinavost az do úplného konce, který teda... SPOILER byl malilinko pres caru. Skoro bych si i řekla, že to k tomu patřilo.. Ale já na ty depka konce moc nejsem. Aspoň jeden z tech osudu mohli tvurci ušetřit. Milující rodinku v Argentině nebo nadějnou detektivku. Oba nemuseli takhle zničit. Ale jinak... Parádní podívaná! Mimochodem... Nechapu, co se komu na poslední sérii nelíbilo. Určitě tam byli slabší série (třeba výše zmíněna třetí).

• 4.2.2016  13:09
    Jack a obři (2013)

Parádní! A ten konec.... no, na jednu stranu trochu mimo, ale tak proč ne? Nečekala jsem, že to bude takhle dobrý. O to víc mě zdejší hodnocení docela překvapuje. Hlavní představitel je trochu zvláštní, ale Ewan McGregor byl naprosto dokonalý :) Určitě se na to mrknu znovu.

• 20.1.2016  16:44
    Ladíme 2 (2015)

Tak nemůžete od tohohle kousku čekat nějaké umělecké zázraky, ale jako oddechová zábava na večer je to super :) Slyšela jsem pár negativních komentářů na druhý díl, takže jsem do toho šla s rozpoluplnými pocity, ale opravdu mě to bavilo. Nejvíc ta hudební vystoupení, ten příběh okolo je chvílemi opravdu stupidní, ale je to sranda. Závěrečný koncert opravdu super. Jediné co, film byl na můj vkus trochu dlouhý (v tomhle žánru). Společné "sbližování" mi přišlo zbytečné a trochu pomalé.

• 11.1.2015  13:57
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Nebudu lhát, byla jsem hodně překvapená. K seriálu jsem byla trochu dotlačena a ze začátku jsem si rozhodně nedělala iluze. Slyšela jsem o něm něco a nic moc pozitivního. Že je to další Twilight saga a podobně. Nicméně to není ani trochu pravda. Pokud se přenesete přes přehršel romantiky a slaďoučkého klábosení o ničem, má seriál hodně propracovaný příběh. Rozhodně to pro mě nebylo předvídatelné, což jsem nečekala. Postavy jsou ve většině případů docela složité charaktery, některé jsem si opravdu oblíbila, takže i po shlédnutí prvních dílů 6 řady jsem do seriálu pořád docela zakousnutá. Jen mě trochu mrzí, jak to v poslední řadě dostalo depresivní spád... Začínám jednotlivé postavy litovat :) Ale tak uvidíme, jak se bude seriál dát vyvíjet.

• 11.11.2014  22:51

Tak na tenhle film ještě dlouho nezapomenu. Po dlouhé době pohádka, která není animovaná a je koukatelná. A nejen to, já jsem si film velice užila. Angelina si roli evidentně užila a není divu. Nevím, co bych k tomu víc řekla, mám z toho opravdu příjemný pocit... Jen snad představitelka Růženky mě moc nenadchla, ale to se dá vydržet :D

• 22.3.2014  22:21

Není to sice Tangled, ale i tak jde rozhodně o jeden z nejlepších animovaných filmů poslední doby. Postava Olafa je skvělá, stejně tak postava Anny a dalších. Sice jsem film viděla v originálním znění, což se mi u těchto filmů moc nestává, ale jsem si jistá, že ani v češtině film neztrácí na své kráse .

• 8.3.2014  21:43

Tak na tohle se znovu jen tak nepodívám, protože jsem probrečela celý film! Naprosto úžasné herecké výkony s naprosto dojemným příběhem mě dostal na úplné dno. Krása. Víc není, co dodat.

• 15.2.2014  22:21

Tak závěrečný zvrat naprosto dokonalý! Až mi naskočila husí kůže. Skvělý film!

• 9.2.2014  22:54
    Lásky čas (2013)

Není to Láska nebeská, ale co do podobné kvality to má hodně blízko :)

• 31.1.2014  16:07

I když se to od prvních dílů už dost liší, tak ta honička s tím sejfem je prostě naprosto dokonalá! :D

• 7.12.2013  21:49

Tak nevím, jestli je to vůbec možný (evidentně ano), ale tohle se mi líbilo ještě víc než první díl! A dokonce o dost víc než kniha. Teď už se nemůžu dočkat závěrečných dvou filmů. Dobrá práce.

• 9.6.2013  13:29
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Definitivně jsem se rozhodla, že SGA je z celé řady SG-ček ta nejlepší. Optimálně dlouhá, prostředí Atlantis je přímo božské a postavy jsou všechny sympatické. Jediné, co mě mrzí, je samozřejmě konec. Kéž by to bylo delší - nicméně na druhou stranu, pokud by další řady šli s kvalitou dolů jako u SG1, pak jsem tedy ráda, že to ukončili tak říkajíc v nejlepším. Pouze jsem čekala epičtější ten závěr, mohli to protáhnout do dvojdílu a trošku si s tím pohrát. Bylo to takové narychlo - najednou mají dost energie a ZPM-ek na cestu do Mléčné dráhy, mohou cestovat nějakou "spešl" červí dírou... trošku okaté :). Ale jinak skvělý seriál!!

• 5.6.2013  16:52
    Star Trek (2009)

Jako neznalec Star Treku, ale přesto milovník sci-fi musím zatleskat. Skvělá podívaná!

• 15.5.2013  17:56
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Po shlédnutí celého seriálu (který bohužel druhou řadou končí), jsem celkem nadšená. Vlastně hodně nadšená. Nápad je to opravdu skvělý, a i když si většina stěžuje na druhou řadu, která se odchýlila od formy první řady (díky čemuž byl seriál nakonec zrušen), se mi 2. série líbila snad ještě víc než první. Já mám prostě ráda seriály, u kterých jsem napnutá až do konce, a i když to bylo místy možná až přeplácaný událostmi, mně to opravdu nevadilo. Je pravda, že první epizody měly své kouzlo, a jak do sebe všechno zapadalo, mi způsobilo až husí kůži, ale zrušení si to nezasloužilo.Alespoň to nekončí cliffhangerem nebo uspíšeně jako Merlin. Takže pro mě jednoznačně 5 hvězd (dobrá, možná 4,5, ale zaokrouhluji nahoru :))

• 30.3.2013  21:52
    Fast Girls (2012)

Upřímně jsem od tohoto filmu moc nečekala - zhlédla jsem si to v první řadě proto, že tu hraje Bradley James (no jo, fanoušek Merlina se pozná) a protože mi to doporučila sestra. A výsledek? Neuvěřitelné! Za na první pohled nudným a triviálním příběhem se skrývá až překvapivě dobrý oddychovák, kde jsem až do poslední minuty napjatě očekávala, co se stane. A nepomohlo, že vedle mě seděla sestra, která se potutelně usmívala a odmítla mi cokoliv prozradit! Opravdu, Britové umějí točit filmy!

• 24.2.2013  18:16

Krásný film, trochu mi to připomnělo The Perks of Being a Wallflower. . A myslím, že se mi Jennifer Lawrence opravdu líbí. Ženských hrdinek, které by mi nelezly na nervy, moc není.

• 17.2.2013  14:27

Miluju Shakespeara a miluju tenhle film!

• 6.1.2013  15:55

Těšila jsem se a nezklamali mě.

• 31.12.2012  21:55
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Bože, já se stydim! Jak jsem jen mohla říct, že je to KRAVINA?! Od prvního do posledního dílu jsem se smála a to vážně nemusim tyhle komediální seriály. Och, bože, jak já se těšim na další díl! Miluju Sheldona, nejgeniálnější postava ever!

• 12.11.2012  19:27

Po SG1 a SGA opravdu milé překvapení. Trvalo mi prvních pár dílů zvyknout si na nové herce, ale nakonec jsem se do Destiny a její posádky tak "zažrala", že mi zhlédnutí obou sérií netrvalo ani měsíc. Jediné (nicméně velké) mínus celé série je samozřejmě její délka (pouze 2 sezóny) a otevřený konec (horší než u předchozích sérií). SPOILER! Protože se stal Eli mým oblíbencem, docela mě zajímalo, jak to s ním dopadne. A tak mě docela dostalo, že návrat domů se nakonec nekoná, ba co hůř, ani nevíme, jak to s posádkou dopadne. Je vidět, že původně byla třetí řada naplánovaná, ale pravděpodobně z důvodu nízké sledovanosti byl seriál stažen. Což je opravdu škoda.

• 24.9.2012  17:45
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Je to kriminálka. Ale hodně (hodně víc) dobrá kriminálka. Na rozdíl od nudných verzí typu NY/LA/Miami, ze kterých vyčnívají maximálně Cold Case nebo Without a Trace, je tohle alespoň zábavné a zajímavé díky (jak jinak) hlavní postavě Sherlocka. Ten je zde spíše tím otravným týpkem typu Sheldona z BBT nebo Dr House. Ale tím líp, protože jinak by se jednalo o naprosto všední seriál. Právě jediné, co mě baví, jsou Holmesovi dedukce, bez nich by to byla nuda. Proto jakmile není na scéně, ztrácí seriál "šmrnc" (takže díky bohu, že je to hlavní postava). Nu nic, jdu se pustit do druhé řady, mám kliku, že na ni nemusím čekat rok. Skončila pěkně napínavě!Tak po druhé řadě musím opět navýšit hodnocení. První a hlavně poslední díl druhé řady mě vážně dostal. I když jsem věděla, co se stane, stejně to bylo napínavé do poslední vteřiny. Jen mě trochu mrzí ty druhé díly obou řad, které jsou o poznání slabší. To je škoda.

• 11.9.2012  21:15
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Zatím dobrý! Ze začátku se to netvářilo, ale poslední série jsou docela masakr. Na sedmou se opravdu těším.

• 10.8.2012  09:26
    Glee (TV seriál) (2009)

1. série: Na seriál mě opět přivedla mladší sestra, a i přes původní skeptický pohled mě seriál začal bavit. Samozřejmě hned jsem začala nesnášet Rachal Berry (Lea Michele), a jo, vim, že tahle postava je protivná a absolutně nesnesitelná naschvál! Ale to už budu radši milovat Sue Silvestrovou, která mě svými hláškami dokáže dostat pokaždý, když otevře pusu. Nebýt to samozřejmě muzikálový seriál, stálo by to asi za prd, protože dějová linie popisuje více méně klasický život na americké střední (a ne poprvé jsem si položila otázku, jestli to takhle fakt chodí na americkejch středních.) Ale spoustu písní jsem si postahovala v jejich verzi, protože ty jsou fakt vyvedený. No, uvidíme po druhé sérii, jak se seriál vyvine. Oblíbené postavy: Sue, Kurt 2. série: Docela jsem se jí bála, hodně lidí tu psalo, že je horší než ta první, ale mě nezklamala. Samozřejmě nic moc změny, akorát k mým dvěma oblíbeným postavám se ještě přidal Blain, spolu s Kurtem tvoří vážně sladkej páreček a celkově jejich vztah je mnohem zajímavější a míň hloupej a naivní než mezi pětiúhelníkem Rachel/Finn/Quinn/Puck/Sam. Z těch mi už pomalu hrabe. Na třetí sérii se těšim, slyšela jsem, že je prý nejlepší. Tak uvidíme. 3. série: Tak jsem zvýšila hodnocení, protože 3. řada byla úžasná. Další nával skvělých písniček a příběh, který už byl o něco zajímavější než v předchozích sériích. Opravdu mi budou všichni chybět. 4. série Zapomínám, že jsem to kdy viděla! Takovou sr*** z toho udělali. Celý seriál akorát zkazili. Takže pro mě to končí 3. řadou!

<< předchozí 1 2 3 4 5