kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 18.1.2013  23:21
    12 kol (2009)

Nesnášim Johna Cenu! Neni to dobrej wrestler, natož dobrej herec... Jeho hereckej výkon je příšerněj a udělali z něj dalšího skoro nesmrtelnýho chlápka, kterej zvládne všecko a všude... Mě to přišlo až moc béčkový a na hovno. A to mám rád filmy se Stevem Austinem. Je to prostě simpaťák narozdíl tady od supermana Ceny.

• 15.2.2013  20:10
    13 duchů (2001)

Snad můj úplně první horor, který jsem viděl a pamatuju si ho doteď. Viděl jsem ho, když mi bylo 10 let a byl jsem strašně posranej. Hold dřív jsem byl dost velkej strašpytel, ale naštěstí jsem z toho vyrostl a horory mě vážně začali bavit. Takže tomuhle "hororu" můžu jenom poděkovat. Kdybych na to kouknul dneska, tak bych asi koukal co to je za sračku a jak tomu může někdo řikat horor, ale když jsem byl malej, tak to bylo vážně strašidelný!

• 25.3.2012  22:11

Příšernej film ( rozhodně né horor ani thriller) s příšernejma hereckejma výkonama, stupidnim koncem a únavnym začátkem a k tomu příšernejma efektama. Slabá 1 * a to jsem ještě hodnej.

• 23.4.2013  21:47
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Tak jsem konečně dokoukal první sérii a stačí. Poslední díly jsem docela přetrpěl, protože jsem si od začátku neoblíbil ani Max ani Caroline. Nejvíce mě zaujal Oleg, který paradoxně drží celý seriál nad průměrem. Jeho hlášky a narážky nemají chybu. Ono je to celé posazené jen na dvojsmyslech a narážkách na sex. Je to dobrý sitcom, ale jde o to, že se v každém díle zasmějete jen jednou a zbytek dílu se jen pousmíváte. Od toho jsou rodinné komedie a né sitcom. U toho bych se měl řezat smíchy. Nebýt Olega tak to jsou čisté ***, ale jeho jsem si vážně oblíbil. Druhou sérii už stahovat nebudu. Možná někdy, když se budu nudit, ale slyšel jsem, že je to o dost horší než první série, takže nemám ani nějaké nutkání se na to někdy podívat.. 75%

• 11.10.2013  17:15
    2 zbraně (2013)

Tuctová buddy krimi s úžasným Wahlbergem! U něj nikdy nevím co čekat. V Tedovi jsem si ho oblíbil, v Pain and Gain se mi zhnusil a tady zase perlil jednu hlášku za druhou. Takovejch stěrů v jednom filmu už jsem dlouho neviděl. Washington to je jiná věc. Nevěřil jsem mu ani slovo a spíš mě tam sral, než abych si ho oblíbil. Kdyby tam obsadili kohokoliv jinýho, tak bych šel s hodnocením výš, protože jen za toho Wahlberga by si to zasloužilo těch 80%, jenže tohle je docela velká chyba a k tomu tu je dlouhá stopáž, která spíše překáží a dalo by se to zkrátit na 90 min. Ke konci to dokonce nudilo, i když se tam pořád něco dělo. Kdyby jsem mohl dát půl hvězdu, tak těch 3 a půl hvězdy dal, ale takhle to hold na celou 4 nestačí.

• 11.9.2013  21:18
    21 gramů (2003)

Tak tímhle filmem to všechno začalo. První temné krimi drama, které jsem si kdy pustil a které mi otevřelo oči. Do té doby jsem koukal jen na akční komedie a americké sračky. Nevěděl jsem co je to pořádný film a najednou z čistajasna uvidím tento brilantní kousek, který mě zasvětil do pravého filmového světa. Já tomu nemůžu nic vytknout ani kdybych chtěl. Má to brilantní nápad,herce,muziku, příběh prostě všechno. Vyprávět příběh od konce po začátek a postupně spojovat příběhové linky do sebe je prostě skvělé. Jeden z těch filmů, které jsou pro mě kultovní a můžu je vidět pořád a pořád dokola a nikdy mě neomrzí. Kdybych mohl dám 6*. Tohle musí prostě každý správný fanoušek dobrého filmu vidět.

• 23.3.2014  22:31

Všichni tu říkají, že hlavní hrdina je nevýraznej, ale třeba to bylo naschvál, třeba měli vypadat Atheňané jako největší buzny, aby vynikli Sparťané, teda alespoň tohle mi příjde jako jedinej důvod, proč obsadili do hlavní role takovýho šaška.. Další nelogická věc je použití grafické krve, která je odporná, ve Spartakovi mi vůbec nevadí, ale tady se to prostě nehodilo, vypadalo to debilně, no ale abych nebuzeroval, tak musím pochválit Evu Green, která je prostě božská, pro mě je tohle hlavní postava celého filmu. Eva si svojí postavu strašně užila a dala do toho všechno, jen kvůli ní dávám 3*, protože jinak mě to dost nasralo. Je fajn že to rychle utíká a pořád se tam něco děje, žádný zbytečný kecy, prostě se jde hned na věc, asi jediné výhody. Bohužel od začátku víte jak to skončí, což je taky dost na hovno, ale tak neudělám nic no. 60%

• 27.12.2013  23:25
    47 róninů (2013)

Film který se tak strašně zaměřil na zevnějšek, až úplně zapomněl na to, o čem má vůbec být. Krátce se to dá nazvat Samurajským ukecaným filmem, který je až moc bizarní a má snad přístupnost 3+. Sorry ale v Samurajském filmu si představuju alespoň kapičku krve, nebo pořádný souboje, místo toho jsem dostal hromadu keců a pár hezkejch létajících šátků nebo co to bylo. Dost jsem 47 Róninům věřil, ale jsem zklamanej. Strašná nuda od začátku do konce, ani ten poslední epickej fajt byl o ničem. Další mínus je hromada debilních nesympatických postav. Vůbec mi na nich nezáleželo a spíš jsem doufal, aby je konečně někdo zabil. Mojí oblíbenkyní se stala čarodejnice, ta jediná měla charisma a strašně jsem si přál aby zabila Nea( nebo se tu jmenoval jinak?). Nudnej film s hezkým kabátem a neuspokojivým zakončením, tenhle film si zasloužil lepší režii a pořádné zpracování, chtěl bych vidět co na tomhle tak dlouho vylepšovali.

• 16.7.2012  21:48
    90210: Nová generace (TV seriál) (2008)

Né tak špatný jak se může zdát. Ale pořád špatný.

• 22.3.2014  12:12
    =3 (TV seriál) (2009)

Ray William Johnson je úžasný komik a =3 jsem viděl snad všechny, je to úžasná show, ale jak řekl Ray v posledním videu, on už dokázal vážně všechno a nemá cenu v tom pokračovat dál, nemá kam výš stoupat. Je to škoda, ale na druhou stranu to chápu, chce se posunout dál, udělat třeba film nebo něco vytvořit, mrzí mě, že už neuvidím tak krásně rasistickou show, Ray byl v tomhle borec, jsem zvědaví kým ho nahradí, ale už to nebude to pravý =3. Držím palce, ať se mu dál daří v tomhle oboru, má na to, aby to dotáhl ještě výš, třeba ho jednou uvidíme jako režiséra nebo producenta nějakýho božího filmu.

• 8.12.2013  17:56

Tenhle film je naprostá ukázka toho, že fízlové můžou bejt svině, ale pořád nemaj na ty kokoty na stadionu, který se mlátěj a na fotbal serou. Podle mě chtěl tenhle film ukázat těžkooděnce jako ty zlý, ale udělali chybu ve výběru herců, protože vybrali snad nejsympatičtější herce co kde našli. Skvěle zahrané a dokonce je ve filmu dost dobrý příběh, který vás donutí přemýšlet. A dokonce jsem byl v jednu chvíli dost nasranej protože jsem si oblíbil Adriana a on potom takhle všechny posere, to si nezasloužili. Nejdřív jsem chtěl dát 5* film si to zaslouží, jenže jim na konci asi došli prachy a nedošlo na závěrečný fajt proti "fanouškům" což je docela chyba, protože to je pěkně debilně ukončený, ale jinak pecka! 85%

• 17.2.2012  14:58
    Absurdistán (2006)

Takovej skvělej nápad a takhle ho posrat. Škoda toho příběhu a toho vtipu. A jak už tu někdo psal Luke Wilson se do toho filmu vůbec nehodí.

• 15.1.2013  19:10

A mě to bavilo! Bláznivá komedie o bábině, která všecky nečekaně zachrání a všecko skončí úžasnym happy-endem. Ale bylo to vtipný a vůbec mi nevadil ten primitivní příběh. Ten film jsem viděl asi 100 krát a pořád mě baví. A to už něco znamená x) Na **** to neni ale kvůli tomu extrémně nízkému hodnocení tu 4 hvězdu přidám.

• 28.9.2013  13:21
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

První díly byli ještě koukatelný hlavně díky akci a zajímavým příběhům, ale jsem u 6. dílu a prostě mě to nebaví. Hromada blbejch herců, který fakt neuměj hrát a došla i ta pořádná akce. 90% příběhu se nudíte, pak tam někdo pronese nějakej džouk a vystřídá se tam pár superhyper debilních nereálných věcí, ze kterých jsou všichni udělaný. Nevím jestli tomu dám ještě šanci, protože zatím je to vážně jedno velký zklamání.

• 30.12.2012  10:27
    Agentura Jasno (TV seriál) (2006)

Čím víc na to koukám, tím víc se mi to líbí. Jsem rád, že jsem tomu dal šanci. Po prvních dílech to vypadalo jako trapná, rádobyvtipná kriminálka. Ale po první sérii, která se fakt nepovedla přišla serie 2,3,4 ty se mi fakt líbí. Neni to uplnej vrchol kriminálek ale je to prdel a případy taky nejsou tak špatný. A to se cení.

• 3.1.2013  21:56
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Nejvíce mě na tomhle sitcomu sere českej dabing, kterej je přímo odpornej a k postavám se vůbec nehodí. Viděl jsem asi 6 dílů a nějak mě ten hůmor nechytl a připadalo mi to, jako nepovedený TBBT. Takže asi tak.

• 30.7.2013  00:20
    Akta X (TV seriál) (1993)

Legenda, která mi toho moc neřiká. Občas jsem viděl nějaký díl, ale nikdy mě to nevzalo tak, abych koukal na celé série. A David Duchovny mi ohodně víc sedí jako Hank v Californication.

• 4.6.2013  22:17

Jo každej si řekne, koncert přeci nemůžeš hodnotit plným počtem, ale koncert a ještě ve Wembley, to je životní cesta, která je zdokumentovaná v hodinovém koncertě a já u Aletr Bridge nemůžu jinak než za *****. To co dokázali a to, že si drží svojí kvalitu už více jak 7 let, to stojí za připomenutí. Tohle je životní cesta a takový dokument o 7 leté cestě na vrchol. AB jsou ověřená kvalita, která nikdy neomrzí a nezklame. Doufám, že se někdy objeví i v ČR. Úžasný koncert, který dokazuje, že jen skákání na podiu nedělá koncert koncertem a atmosféru může kapela navodit i jinak, než bláznivým poskakováním. ÚŽASNÉ!

• 8.3.2013  21:09

Tahle reality show mě vážně baví. Tohle bych chtěl někdy zažít. Ten adrenalin a při tom poznat tolik zemí. Můj tajnej sen. Skvěle vymyšlené úkoly a nepředvídatelný děj, kdy se může letadlo, které vyrazí dřív někde zarhnout a náhle jsou ty ze zadu ve předu a můžou to v klidu vyhrát. 85% přemýšlel jsem mezi 4 a 5 ale zatim to je na 4 páč na survivor to ještě nemá.

• 23.6.2013  22:08

Začátek je svižnější než u prvních Spider manů, ale to je jediný větší pozitivum. Jinak se to dá brát jen jako Spider Man pro děti do 15 let. Typicky úžasnej Spider man se vším co maj děcka rádi. Skate, drsnej účes a ještě by mohl mít plakát Biebra v pokojíčku a bylo by to ideální. No ale zpátky k filmu. Záporák není špatnej a koukat se na to dalo. Emma hraje skvěle a konec nebyl nejhorší. Žádný zklamání, ale rozhodně to mohlo bejt lepší. 60%

• 30.4.2014  14:32

Musel jsem trochu rozdýchat to hodnocení vocasů tady na csfd, poslední dobou mi ty lidi příjdou debilnější než normálně, hlavně ty odpady jsou směšný. Naštěstí se to s větším množství hodnocení trochu srovnalo a Spider man se dostal alespoň do červených čísel. No nic, nejdřív jsem dal 5*, ale musím říct, že to bylo moc unáhlený, přehlížel jsem kýč a romantickou linku, protože se mi strašně líbila akce, záporáci a úžasný efekty, ve 3D to vypadá božsky! Ale postupem času musím říct, že mi tam vážně ten kýč vadil ,hlavně u scény s letadly, to bylo vážně jedno velký WTF, který nedávalo smysl a bylo to debilní, k tomu ta romantická linka není moc dobrá, hrozně nudná, ale rozhodně tam není tak dlouho, jak tu někteří píší! Navazuje na ní hromada akce, která stojí za to. 5* bylo přehnaný, ale těch 80% by si to zasloužilo, na rozdíl od jedničky jsou tu úžasný záporáci, hlavně Harry Osborn je největší sympaťák a jako Green Goblin je ještě lepší, a na konci jak se objeví Rhino? No pecka, už se těším na další díl. Abych to shrnul, tak je to jedna z nejlepších marvelovek, která je vtipná a je v ní hromada akce, najde se i scéna, kterou vážně nikdo nečekal, takže já jsem spokojenej. Odpadáři, vyližte si prdel!

• 29.6.2012  14:56
    Americký ninja 5 (1993)

Nerad jsem narazil na tuhle píčovinu náhodou v TV a nedalo se na to koukat. Počkal jsem do první reklamy a pak jsem přepínal. To se nedalo. Hrozná blbost a jsem rád, že jsem neviděl předešlý díly. A doufám, že ani nikdy neuvidim.

• 2.12.2014  18:25
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Dlouho jsem tomuto seriálu odolával, viděl jsem první 2 série a přišlo mi to jako kravina, takový špatný Family guy, vlastně vždy, když někdo udělá další animák, tak mi to příjde většinou jako kravina, například Futurama (nechápu to hodnocení, je to sračka), Cleveland show a tak dále, jsem rád, že jsem dal American dad další šanci, protože jsem už nevěděl na jakej animák koukat, tak jsem si pustil American Dad od 3 série a musím říct, že se sérii od série lepší, postavy jsou vtipnější a dokonce se u dílu párkrát zasměji. Takže nakonec spokojenost a nejspíš budu koukat i na další série :) zatím jsem na konci 5. série.

• 15.7.2013  15:10
    Amputace (2012)

Tváří se to jako brutální nechuťárna a ani bych se nedivil, kdyby to někdo vypl po úvodní scéně, ale ono to je nakonec takové lehké drama o tak trochu vadné holce, která má brutální představy a chce se stát doktorkou. Mě osobně se to líbilo. Neměl jsem s brutálními záběry problém a chvílemi se i bavil a konec mě dostal. Já jsem spokojenej. Je to úchylárna, která se nebude líbit většině lidí na čsfd, proto se nedivím malému hodnocení, ale za mě 75%. herecké výkony jsou skvělé a ten konec je úžasnej a po jeho shlédnutí jsem zůstal jen čumět a vůbec jsem netušil co se tam právě odehrálo.

• 2.1.2013  12:45
    Andělé (1994)

Až moc naivní na to aby se mi to líbilo. Ale pro děcka to může bejt hezkej film. Bohužel z tohohle už jsem vyrost. Ale koukat se na to dalo.

• 18.8.2013  23:35

Takovej ten pocit, když koukáte na úplnou sračku, ve který se chovaj postavy úplně nelogicky.

• 26.1.2012  16:50
    Angličtina - Extra (TV seriál) (2003)

Debilnější a trapnější seriál jsem nikdy neviděl. Chápu že to má sloužit pro výuku angličtiny ale fakt se na to nedá koukat!

• 10.12.2013  20:15
    Aningaaq (2013)

Slabší 3* a to jen kvůli Gravity, který je kvůli tomuhle doplňku zase jasnější. Úplně se mi zobrazila scéna z gravitace. Skvělé připomenutí, ale jako krátkometrážní samostatný film by to bylo o ničem.

• 19.8.2013  01:37
    Antikrist (2009)

Film ve kterém je vše, ale už ho nikdy nechcete vidět. Přesně takový jsem měl pocit po dokoukání antikrista. Skvělý zážitek na který budu ještě dlouho vzpomínat, ale znova už na to koukat nebudu. NIKDY.

• 20.9.2013  17:45

Vypnout mozek a pořádně se bavit, nic jinýho u tohohle filmu dělat nejde. Naprostý píčovina, která ale dokáže pobavit a to byl její účel. Parta mejch nejoblíbenějších komediálních herců se dali dohromady a přežívají apokalypsu tak nějak po svým. Nejlepší scéna je rozhodně natočení Pineaple Express 2, která byla vtipná a vážně pobavila. Pár trapných momentů se objevilo, ale s tím už se počítá, když koukáte na bláznivou komedii, kde hrají herci sami sebe. Škoda že Michael Cera nedostal více prostoru, jeho mini role na začátku byla skvělá a bavil mě snad nejvíc z celého filmu, i když tam byl takovou chvíli. Jedinou věc jsem na tomhle filmu nepochopil a to, jak se mohl kurva Channing Tatum upsat k takové roli? Co to kurva bylo? xD Tak ve zkratce: Je to bláznivá komedie plná narážek na filmy herců, kteří v tomto filmu hrají a pár brutálními záběry, který taky potěšili. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24