Louis C.K.: Chewed Up (2008) (pořad)

"nikdy bych nenazval ženu píčou, teda kromě mí matky, který se to z nějakého divného důvodu líbilo" Tohle byl asi nejdrsnější a nejhrubší stand up Louise a vlastně všech stand upů co jsem viděl. Tady bych řekl, že dokonce párkrát překročil hranici a divím se, že ještě nedostal od někoho přes hubu. Upřímně lituju jeho děti, který až vyrostou tak budou asi dost frustrovaný z toho, jak o nich jejich fotřík mluvil. Jak s ním mohla vydržet jeho žena nějakejch 10 let? Kdyby o mě někdo takhle mluvil, tak bych s ním nebyl ani chvíli, ale tak to je věc každýho, já jen vim, že mě Louis zase královsky pobavil a dokázal mě rozesmát k slzám, i když mi zrovna do smíchu nebylo. Louis je můj nejoblíbenější Stand up komik a nemyslím si, že ho někdo předběhne, jeho rasismus a drsnost příběhů je tak moc na hranici, že dál už se dlouhou dobu nikdo ani nepokusí zajít.

Rivalové (2013)

Fakt jsem se snažil najít na Rush nějakou chybu, alespoň malinkou, abych mohl zmenšit hodnocení a to hned z několika důvodů, ten první je, že nemám rád Rona Howarda, jeho filmy jsou většinou tupý a o ničem, žádnýmu jeho filmu jsem nedal víc než 3 *, další důvod je ten, že vůbec nekoukám na formule a příjde mi to jako naprosto nudný sport, který je o ničem (alespoň teď) a třetí důvod je ten, že se film dostal tak rychle na 4. nejlepší film na CSFD, takové filmy jsou podezřelé a hledám v nich všechny chyby, abych si pak mohl stěžovat, že to je nefér. Tak to by byli důvody, které jak vidíte byli naprosto mimo a já možná i tím, jak moc jsem film sledoval usoudil, že se jedná o nejlepší sportovní drama, který se kdy natočilo. Ten film má všechno a hudbou počínaje a příběhem konče je to prostě boží. Další věc, kterou musím vyzdvihnout je výběr herců, až nečekaně hodně se podobají právě Laudovi a Huntovi. Dokonce bych řekl, že Chris předvádí svůj nejlepší výkon a nikdy nehrál líp. Daniela moc neznám, takže nemůžu soudit... Klasicky jsem napsal koment, který vám řekne hovno o filmu, ale tak neuděláte nic. Ve zkratce je to úžasný film, který je na pravém místě a zaslouží si být v top 4 filmů na CSFD, doporučuju všem, bez ohledu na to, jestli máte formule rádi nebo ne..... Rivalové se nedostali do nominací na film roku... Tohle je největší výsměch a Oscar je čím dál tím větší fraška.

Croft (2013)

Lepší než celej film Lara Croft. Nemůžu souhlasit s Momo, protože hlavní hrdinka se do role Croft hodila a dalo se na ní koukat. Jinak naprostá akční pecka, ve který hrajou herci líp než ve většině filmů, který dnes vychází. Od těchto maníků bych si dokázal představit i celý film, né jen 20 minutovou scénu. K tomu všemu ještě mindfuckovej konec s jménem a já jsem naprosto spokojenej.

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Nejlepší film Tomáše Holýho a úžasná nesmrtelná česká komedie. Na tuhle komedii se můžu podívat kolikrát chci a pokaždé mě rozesměje. Zrovna včera jsem na ní koukal a znovu mě dostala, Tomáš Holý byl strašně talentovaný herec a je ho velká škoda. Myslím, že kdyby se narodil v Americe, tak by se měl jako prase v žitě, protože tam by vydělal miliony. Škoda že toho tolik nestihl, protože on je ten, kdo tahá všechny filmy s ním, i když né všechny se povedli. Žádný není úplný propadák a to jen díky němu, protože scénáře jsou někdy dost odfláklé, ale jak říkám, tenhle film nemá chybu a jsem rád, že byl natočen. Jeden z nejlepších českých filmů a nemyslím si, že se v dohledné době natočí něco alespoň podobně kvalitního.

Kdo přežije - Krev není voda (2013) (série)

Jak já tu dementní Moniku nesnášel, nechápu jak s ní může Brad tak dlouho vydržet. Byla to asi jediná vada na jinak úžasný sérii. Poprvé jsem se rozhodl, že budu koukat na Survivor jednou tejdně a nepočkám si na konec sezóny a vybral jsem si jednu z nejlepších řad vůbec. Vážně jsem si Blood vs. Water zamiloval a to hlavně díky starým tvářím a novým překvapivě sympatickým soutěžícím. Nečekaně hodně zvratů a zajímavě pojaté soutěže, kde se mohl poražený prohodit s jeho příbuzným. I po 26 sériích má Survivor co nabídnout a pořád vymýšlí nový překvapení.Jedna z mála sérií, kterou neposere ani vítěz, který si to vážně zasloužil, konečně to vyhrál taky někdo, komu jsem fandil. Doufám že bude někdo překládat další řady, protože Exi se nám sekl a už nechce překládat. Byla by to škoda, kdyby už survivor nikdo nepřekládal. Oblíbenci: 1. Ciera, 2. Tyson, 3. Brad

Utržený ze řetězu (2005)

Jeden z filmů, který si zaslouží být v topce, ale bohužel se tam jen o kousek nevešel. Unleashed jsem si oblíbil hned od prvních minut. Celý ten úžasný netypický příběh, vizualizaci filmu a v neposlední řadě výkony herců, kteří excelují. Jet Li podal nadpřirozený výkon a předvádí tu to nejlepší ze sebe. Choreografie soubojů je fascinující a mě jen spadla brada a čuměl jsem s otevřenou pusou co Jet Li dokáže. Miloval, miluju a budu milovat tenhle úžasný film. Jeden z mála filmů na který nikdy nezapomenu.

The Fades (2011) (seriál)

BBC prostě umí, jen mě sere, že ukončují minisérie ještě před tím, než se pořádně rozjedou. The Fades je další mistrovské dílo od Farrena, který už prokázal svojí kvalitu u Luthera. Největší plus má seriál za výběr herců, který je naprosto úžasný, hlavně díly Lily a Joeovi (Naomi a Chris) ze Skins. Přepadla mě úplná nostalgie a ty postavy jsem si úplně zamiloval, i když Joe hraje hlavního záporáka a Lily strašnou krávu :D Ale prostě stejně to byli mí oblíbenci. Příběh je zajímavý a sem tam se dočkáme i nějakého zvratu. Poslední dva díly jsou dost silný a hlavně při jedný scéně v posledním díle mi zvlhli oči. Všechny díly jsem zkouknul za dva dny a strašně mě sere, že už se rozhodlo, že druhou sérii nenatočí. Snad si to někdy rozmyslí, byla by chyba, kdyby to skončilo na dobro. Zamiloval jsem si Maca, nechápu že ho tu lidi tak nenávidí, kdyť to byla jedna z nesympatičtějších postav a jeho úvody byli naprosto luxusní. Oblíbené postavy: Mac, Natalia( jen jako vyhaslá), John, Anna

Spartakus (2010) (seriál)

Zamiloval jsem si první sérii tohohle úžasného krvavého photoshopového seriálu hned od prvního dílu. Vůbec mi nevadila ta až moc barevná krev a prostředí, prostě všechno je dělaný úžasně. Jak choreografie tak příběh a výkony herců jsou bezchybné a nikdy na prvního Spartaka nezapomenu. Na Andyho nikdy nezapomenu, je škoda, že už nemohl hrát v dalších sériích :(

Moon (2009)

Vynikající one man show! Tímhle kouskem u mě Rockwell hodně stoupl a myslím, že to je jedna z jeho nejlíp zahraných rolí, dokonce musím říct, že mu tahle role sedla víc, než postava v Sedm psychopatů, kde byl taky boží..... Film si nepouštějte, když máte moc dobrou náladu, tímhle filmem si jí zaručeně zkazíte a né kvůli tomu, že by to bylo špatný, právě naopak, je to až moc dobře natočený a plní to svůj účel, přivést vás do depky a soucítit s hlavním hrdinou. Film nabídne sice jen jeden plnohodnotný výkon, ale na takový úrovni, že se nebudete ani chvíli nudit a film vás pohltí už od začátku a až do konce budete čekat co se nakonec stane. A tím se dostáváme na konec filmu, který je vyřešen asi nejlíp jak vyřešen být mohl, takže naprostá spokojenost. Nejdřív jsem dal 4* protože mi tam pořád něco málo sházelo, ale nepřišel jsem na to ,co to bylo a celý film jsem si užíval, takže nakonec slabších 5*

Sviňák (2013)

Rasistickej, nechutnej a nekompromisní film, kterej jsem si naprosto zamiloval! Zbožňoval jsem ten film od začátku do konce. James McAvoy je je pro mě novej bůh, protože to jak zahrál takovou svini, to jen tak někdo neumí. Uvěřil jsem každý jeho grimase a prostě a jednoduše jsem si ho zamiloval. Bruce byla postava tvořená přímo pro něj, jeho přízvuk, jeho chování a všechno okolo bylo dokonalý. Od začátku se něco děje. Film se od začátku zdá jako primitivní,ale pak začne přituhovat a vy začínáte přemýšlet co tam dělá záhadná lejdy v záběrech a proč je vlastně sviňák sviňákem. A konec je prostě úžasnej,poslední pohled do kamery a já byl v nebi. Kurva mluvim tu jak nějaká náctiletá dilina, ale nemůžu jinak! Některý hlášky jsou nezapomenutelný. "Vopíchal si jí do prdele? No jasně že jo, kundy jsou pro buzny!"............. josieaddms :DDDDD Tak tvůj komentář si zarámuju vedle postele a každý den budu usínat s pocitem, že jsou lidi naprosto dementní stvoření! To co si napsala je ta největší sračka v historii sraček, to že nepochopíš film beru, ale že k tomu napíšeš takovouhle píčovinu a kvůli tomu shodíš film, to fakt není normální :D