Fantastický pan Lišák (2009)

Nemám rád loutky! Tim bych začal ale i ten zbytek byl takovej nudnej a nebylo tam vůbec nic co by mě natchlo! Tenhle film mě opravdu sklamal a po dlouhý době jsem zas něco nedokoukal až do konce.Tenhle film prostě nebyl pro mě.

Frajeři ve Vegas (2013)

Tyhle stařecký komedie vážně nemusím, většinou se tam sejde pár starců s jménem a těží na tom celej film, tohle je úplně stejnej případ, nehledejte nějakej příběh nebo zápletku, o nic takovýho ve filmu nejde. Fakt jsem nechtěl jít s hodnocením tak vysoko, protože takovéhle filmy nemají právo být v červených číslech, ale na rozdíl od debilního RED je Last Vegas upřímná pohodová komedie, u které se herci vysmívají sami sobě a všem ostatním. Závidím každému, kdo si v téhle době udrží partu celých 58 let a po té době se někde sejdou a pořádně spolu zapaří, to by si zasloužilo respekt, jen myslím, že takových part vážně moc není.

Freddyho úlet (2001)

Naprostá nechuťárna! xD ale je to mega prdel! Tenhle film nemá žádnej smysl je to uplně o hovně. Souboj mezi fotrem a synkem je fakt nářez xDD Tomuhle filmu mužete dát bud 4 nebo 5 hvězdičky nebo 1 nebo odpad.... nic mezi tim neexistuj! xD Tenhle film je jenom pro silný povahy. Nechuťáren je tam fakt dost ale stojí to za to!

Freddy versus Jason (2003)

Skvělé hlášky, pár lekaček, hromada krve a k tomu luxusní soundtrack! Bral jsem to spíš jako komedii než horror, a tak se mi to i líbilo. Škoda skoro až amatérského českého dabingu. Jeden z nejhorších dabingů co jsem kdy slyšel. Bohužel to kazí dojem, takže slušných 75%

Funny Games USA (2007)

Skvěle pojatý film o psychickém týrání jedné rodinky. A všechno to bylo kvůli vajíčkům! Tenhle film je hrozně absurdní a hlavní záporáci mluví přímo k vám. To se mi třeba líbilo, ale chápu, že to nesedne každému. Herecké výkony jsou skvělé jak od Naomi, tak od zbytku neznámých herců. Ale ten ovladač?! Jako vážně? Ok chápu, že to bylo pojatý prostě jako prdel a záporáci si mohli dělat co chtěli, ale tohle už bylo trochu moc. To jsem myslel, že to vypnu. Naštěstí to ještě nebyl konec a to propojení se začátkem bylo naprosto famózní. Z tohohle filmu mám smíšené pocity. Celý film byl naprosto úžasný, ale co tam kurva dělal ten ovladač? Takhle posrat naprostou filmovou lahůdku. To se prostě nedělá. Ale jinak to nemá chybu. 85%

Futurama (1999) (seriál)

Jeden z nejnudnějších animáků co jsem kdy viděl. Rozhodně horší, než konkurenční Family guy nebo American dad. Animace dobrá ale opravdu málo dobrých hlášek a nesympatické postavy. Jediný Bender je skvělý. Za něho také ty dvě hvězdy. Jináč opravdu celkem nepovedený animák.

Gamer (2009)

Ujetá úchylárna, která ale pobaví. Akce je tam dost. Herci hrajou taky dobře, takže nevidim důvod takhle nízkýho hodnocení. A byla by prdel, kdyby se něco takovýho schválilo a mohli by jsme to hrát všichni. Tenhle film vymyslel nějakej magor a to je na tom to nejlepší. Takovej film tu ještě nebyl a je dobře, že se objevil. na sobotní večer ideální.

Gangy očima Rosse Kempa (2006) (seriál)

Tak tenhle plešoun má asi pořádně velký koule. Já bych byl posranej až za ušima. Ale je fajn, že se někdo vydal na cestu a prozkoumal gangy po celém světě. Je to strašně zajímavé téma, které stojí za vidění. Vidět praktiky některých gangů je vážně úchylně úžasné. Vážně obdivuju Rosse Kempa, že do toho jde. Divím se, že ještě žije.

Gauner (2009) odpad!

Trapný a nezáživný film. A obrovsky špatné výkony herců. Naprostý odpad.

Girl on the Third Floor (2019)

Film o cápkovi, co si koupí dům, ve kterém straší. Jediná novinka je asi to, že tady v tom hororovém domě ze všech otvorů vytejká mrdka, protože to byl dřív bordel. A o tom je vlastně celý film, je to totální odpadová sračka, ale CM Punk je roztomilej, když se snaží hrát a občas jsem se i usmál, když zahlásil nějakou blbost. A na Sarah se hezky kouká, takže 2* jsou ideál. Pro každého, kdo nemá chuť vidět naprostou slátaninu bez příběhu a příšerný herce, obejděte tento film obloukem.