Chlapi sobě (2004) (seriál)

Skvělý seriál! Na scénu s umělym dýcháním nikdy nezapomenu xD Ten díl jsem viděl před rokem a pořád, když si na tu scénu zpomenu, tak se musim smát. 85% bohužel na top seriály to nemá, takže na 5 ´* nejdu.

Chlupatá odplata (2010)

Takovouhle sračku už jsem dlouho neviděl. Příběh totálně o hovně a trapnej humor, který mě donutil usmát se možná dvakrát. To je všechno. Ani nevím za co dávám jednu hvězdu. Prostě jsou větší odpady než tohle.

I Love You Phillip Morris (2009)

Podívaná to nebyla nejhezčí a některé scény už se snažím rok vytěsnit z hlavy a pořád se mi to nedaří, ale to nemění nic na tom, že to byla příšerná prdel a vážně jsem se u toho bavil. Carrey a McGregor předvedli úžasné herecké výkony a strašně jim ty role sedli. Až podivně dobře. Nedivím se, že s tímto filmem má hodně lidí problém. Kdo to bral moc vážně, tak se mu to ani líbit nemohlo. Já to bral jako oddychový film a to jsem taky dostal. Tenhle film má pár vážně nechutných gay scén, ale dokáže pobavit a má to svojí kvalitu. 80%

Ils (2006)

Film založenej jenom na strachu. Nic než strach od tohohle filmu nečekejte. Žádný příběh a ani nějak extra dobrý herecký výkony. Je to hlavně o zvucích a o psychickým týrání hlavních postav. Vše podtrhuje fakt, že je to točené podle skutečné události. Nikde jsem neviděl žádné spoilery a ani jsem je nescháněj a jsem za to rád. Takovýhle vrahy jsem opravdu nečekal a byl jsem příjemně překvapen. Už od začátku jsem si řikal, že by mohl vraždit Lucas, ale to by bylo moc primitivní, takhle to bylo o hodně lepší. Jenom škoda, že byli víc posraný herci ve filmu než divák u televize. Ale zvuky jsou zvládnuty skvěle a záporáci dávaj tomu párečku pěknou rychtu a to se cení! "Oni si s námi nechtěli hrát".

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Příšerná sračka a totální znásilnění celý série. Hnus, nesnáším tenhle díl. Doufám že už další díl nenatočej, ještě když si teď nejspíš filmovou sérii koupí Disney.

Insidious 2 (2013)

Konečně si Wan řekl, že nemusí dělat všechno tak béčkově a staře. Závan osmdesátek jde vidět na začátku při názvu a při pár přeřvanejch lekačkách, ale jinak je to konečně plnohodnotnej áčkovej horor, který využívá skvěle makeup a masky k navodění atmosféry. Největší tahoun filmu je určitě Patrick Wilson, který hraje božsky a zlá role mu úžasně vyhovuje. Věřil jsem mu všechno, a když se začal měnit,stárnout a začali mu vypadávat zuby, tak jsem byl posranej a natěšenej zároveň na to, co se stane dál. Tohle je Wanův nejlepší horor od dob SAW. Kam se hrabe Conjuring, který je šíleně nadhodnocený a Insidious 2 nesahá ani po kolena. Jsem spokojenej, ale pořád mi na Wanovejch filmech něco vadí. Nevim co to je, ale asi mám blok a nemůžu dát plnej počet. 85% Rozmyslel jsem si to, film si zaslouží 5*

Insidious 3: Počátek (2015)

Insidious nikdy nezklame, i když jsem se bál nového obsazení, tak můžu říct, že se jedná o nejlepší horor roku, tedy zatím, ale nemyslím si, že ho něco překoná, když kouknu na to, co má vyjít a kam směřují dnešní horory. Na Insidious je nejlepší zajít si do kina, protože jde o skvělý střih a zvuk, ale není to tak, že by byli lekačky založené jen na zvýšené hlasitosti, je to úžasně vytvořená kombinace obrazu i zvuku najednou. Bavil mě příběh a herecké výkony taky nebyli špatné, démon byl udělán skvěle a chvílemi jsem měl hodně divnej pocit a proběhl mi několikrát mráz po zádech. Nejlepší je, že většina lekaček nebyli předvídatelné, jednou jsem si s mladou zrovna dávali pauzu na hrabání v popcornu (kdo ví, co jste mysleli úchyláci) a jak jsme ho vytahovali, tak přišla lekačka, my oba nadskočili a popcorn vysypali na zem, tímto se omlouvám uklízečce, která tam přišla po filmu, nebylo to naschvál. Jsem hrozně spokojen, úžasnej horor, kterému do dokonalosti chybělo jen trochu lepší obsazení, jinak naprostá spokojenost. 85%

Inspektor Regan (2012)

Ze začátku dost křečovitý hraní Raye Winstona ale po chvíli si zvyknete a můžete se kochat drsnou kriminálkou se vším co kriminálka má mít. skvělá přestřelka na Trafalgar square. Je úžasný, když vidíte přestřelku na místě na kterém jste před půl rokem chodili a obdivovaly tu krásu. Škoda, že nebyl víc využitej Steven Mackintosh. Jeho herecký výkon je boží. Doufám, že bude dvojka a v ní bude Mackintosh dělat Jackovy pořádný peklo. 75%

Inteligence (2014) (seriál)

Zbytečně strávených 43 minut, s tímhle seriálem jsem skončil. Špatně zreciklovanej nápad z Chucka, kterej nemá nic, co může zaujmout. Herci hrajou nepřesvědčivě a pilot byl tupej a strašně nudnej, modlil jsem se, aby to konečně skončilo. Pochybuju, že se tenhle seriál ještě nějak rozjede, protože to vypadá na pořádnej průser. Oni dokonce posrali i skvělej vypadající scénku na paintballu. Z toho se mohlo vytřískat hodně a bohužel (bohudík) se to nepovedlo a já nemusím každej tejden sedět u dalšího seriálu.

In the Flesh (2013) (seriál)

BBC prostě umí o tom žádná, ale nikdy bych nepředpokládal, že se pustí do zombie dramatu. Vždy jsem měl BBC spojenou s krimi a trochu tvrdší tématikou. Ono když vezmu In the flesh, tak tam vůbec nejde o to, jestli je někdo zombík nebo ne. Je to čistokrevné drama o klukovi, který se liší a spolek dementů ho prostě nemůže snést. Má to nápad, který tu ještě nebyl, jenže to je zpracované tak čistě, že se tu ten nápad vůbec neprojeví. Já když jsem na In the flesh narazil ,tak jsem věděl, že to je minisérie od BBC a že je na plakátu zombie, kterej vypadá teple. Vůbec jsem neměl chuť se na to kouknout, ale přišla takhle chvíle nudy, tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. Jsem rád, protože to má skvělý scénář, ve kterém dominuje úžasný temný konec, který vysvětlí poslední otázky, které si po dobu filmu pokládáte. Navíc je zde použit úžasný střih a zvuk. Hudba je zvolená naprosto skvěle. Jediné co mě mrzelo, bylo obsazení hlavní postavy. Ten kluk prostě neumí brečet, a když se o to pokouší, tak to vypadá jakoby se smál. A neumí ani pořádně zařvat a to vypadá vážně divně. Škoda, myslím si, že mohli vybrat líp. Ale jinak musím zase uznat, že BBC nezklamala, sice to není nic tak skvělého jako Good cop nebo Luther, ale jde u slušné drama se zombie tématikou. Stojí za shlédnutí. 75%