Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

BBC rules!!! To prostě nemá chybu. 1. Série: První díl mě moc nezaujal a říkal jsem si, že to je blbost a Don byl strašně nesympatickej. Ale naštěstí jsem to nevzdal a dokoukal celou sérii a byl jsem nadšenej. Takový boží charaktery a hlavně nádherná Abby. Don je strašná svině, a proto nechápu, jak jsem si ho mohl tak rychle oblíbit. Strašně mě bavil on i jeho sluha Eddie. 85% 2. Série: Zmizela Abby a já myslel, že to už nemůže být tak dobré jako první série. Ale to co přišlo bylo přímo božské! Sam je úžasná nádherná holka, která příšerně fuckuje Dona a to se mi hrozně líbilo. K tomu se do hlavních postav přidal Glum, Dobby, E.T. a to všechno v jednom charakteru, který hraje Leila Hoffman, které umřel manžel a proto se nemá dobře. Jak zjistíme v každém díle. 90% 3. Série: Tak tohle je nejlepší série ze všech. Tolik narážek na stáří na přítele Sam. Jak on ho Don nesnášel. Ale nejlepší na celé sérii je větší prosazování Gluma. To co tam Leila předvádí je vážně boží a nikdy bych to od takové křehké babči nečekal. Sakra tak strašně mě to bavilo a teď to má skončit? To je vážně nefér. Dám si celej seriál znova a znova. je to prostě úžasné a stojí to za vidění. 95% SPECIÁL: Sam se obarvila na hnědo, což mě teda vážně nasralo, ale jinak je to pořád stejná kvalitka jako samostatné série. Vtipný, ale i dojemný příběh o tom, jak chce Don sbalit Sam. Část, kdy si Dom splete domy je naprosto úžasná. Konec je dobře udělaný a rozhodně neurazí. Glum se teda předvedl xD. THINK WITH YOUR BALLS!

Jako malí kluci (2013)

Naprostý překvapení. Tohle jsem si pustil jen tak z nudy a očekával jsem od teho trapnou komedii, u který se možná jednou zasměju, naštěstí jsem se mýlil a s čistým svědomím můžu říct, že jde o JEDNU z nejlepších francouských komedií. Dokonce mi tu nevadil a ni ten klasickej konec, protože ve filmu bylo tolik hlášek, že se konec dá odpustit a další důvod je scénka u titulků, která taky rozesměje a tak trochu odráží obraz dnešních muzikantů. Fakt mě to celý bavilo a nenudil jsem se ani minutu filmu. Iránec byl úžasnej a poslední napodobování bylo bezchybný :D 80% "Dělals to s fotkou mí mami?" :D

Jako za starejch časů (2012)

Skvělá pocta legendám. Na začátku vypnout mozek a jen si užívat tu jízdu a narážky a odkazy na různé filmy. Strašně mě to bavilo, jenom ta přímočarost byla možná až moc pro debily. Nejvíc se mi líbila role Al Pacina, kterej sice vypadá, že už je 20 let mrtvej, ale hraje pořád úžasně a jeho charakter chlápka, kterej všechno opíchá a šňupe prášky na zažívání, ta se mi prostě líbila. Jako oddychová komedie je to skvělé. Ten konec je udělanej taky skvěle, jen je škoda, že je to až moc rychlé a nevychutnáte si plnohodnotný zážitek. Za plný počet to neni ale 80% si to rozhodně zaslouží.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Nádherná animace se skvělým příběhem, film sází na jistotu a daří se mu to dobře, staré triky fungují a novinky jsou ještě lepší, dabing postav je taky dokonalý, pro mě naprosto dokonalý animák. Btw ano, jsme všichni ovce a tenhle film má dobrý hodnocení jen kvůli obří reklamě, kterou určitě někde měl :o :D Ty lidi umí pobavit. Když se někomu líbí dobrý film, tak je to ovce, to dává smysl, jestli se někomu animáky nelíbí, ať se na ně prostě nekouká a nesere hodnocení!

Já, padouch (2010)

Co to mělo bejt?? Všude jsem slyšel samou chválu a bylo to příšerný!!!! Ok možná jedna hvězdička za liliputy a druhá za to, že jsem se párkrát pousmál! Pro mě obrovské sklamání!

Já, padouch 2 (2013)

Stejnej podprůměr jako jednička, prostě nemůžu vystát tu nechutnou animaci lidí, trapnej příběh a jediný plus jsou zase mimoni, je jich tu víc, takže to potahali alespoň na ten průměr, ale jinak není o co stát.

Jen Bůh odpouští (2013)

Refn je pro mě oficiálně největší magor roku! Tohle nemůže natočit normální člověk. Místo toho aby natočil hollywoodskej trhák, tak natočí takovýhle film, který je jasným propadákem a nikdy se nemůže dostat do kladných čísel. Já nevím proč, ale film se mi příšerně líbil, když jsem vešel do kina tak jsem věděl, že nemůžu čekat nějakou akci. Upřímně, když jsem slyšel od pár debílků před kinem, že to je sračka, že tam nebyla žádná akce, tak jsem jim měl sto chutí říct, že jsou asi úplně vypatlaný, když od tohohle čekají akci, honičky atd... To měli jít na Rychle a zběsile. Ale to není zadarmo že? To byl asi ten problém...... Ryan za celý film řekne 3 smysluplný věty a zbytek záběrů jen kouká do kamery nebo vykřikne jedno, dvě slova. Takovýhle filmy mě strašně sraly a normálně bych to hned vypínal, ale tady mě to prostě chytlo už od začátku. Nejlepší části byli ty brutální. Mučeníčko toho chlápka v restauraci bylo naprosto famózní a docela nekoukatelný, teda pokud jste nějaká slabší osoba, co nemá ráda násilí ve filmech. Tenhle film vážně nejde moc dobře pochopit. Neřeší se tam, proč kdo koho zabil, hlavně začátek na vás vletí ani nevíte jak. Prostě jen tak z prdele někdo zabije šlapku. A už to jede. Jsou to obrazové a hudební orgie a Refn je vážně magor, který si dělá filmy pro radost a tak, jak se líbí jemu a né všem okolo. Tenhle film se nikdy nedostane do červené barvy, je až moc jiný než všechny ostatní filmy. Za mě luxusní film 80%

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Největší překvapení roku! Takovouhle akční jízdu jsem vážně nečekal. Skvělé herecké výkony, úžasně vypadající čarodejnice a brutální záběry. Scénka s Obrem je luxusní a krví se vážně nešetří. Když jsem se připravoval na tento film, tak jsem myslel, že dostanu průměrnou akční komedii pro děti a dostal jsem brutální krvavou jízdu s hromadou hlášek. Finální boj s čarodejnicí je dobrý a konec neurazí. Já tomu vlastně nemám vůbec nic co bych vytkl. Doufám, že co nejdřív vyjde dvojka, protože tohle je přesně ten typ filmu, který můžu a nikdy mě neomrzí. 90%

Jezero smrti (2008)

Aneb jak se Cook ze Skins totálně zbláznil a začal vraždit lidi. K němu se ta role naprostýho grázla strašně hodí. Film je od začátku do konce napínavej a nutí vás přemýšlet co se stane dál, a kdy už konečně všichni chcípnou. Naštvalo mě pár nelogičností ale to se dá odpustit. Normálně by ten chlap už dávno chcípnul na otravu krve, ale kdo by na to potom koukal že? Film už jsem viděl před nějakou dobou ale je tu scéna, kterou mám zarytou hluboko do paměti. A to je scénka s tim malým cigánem. Ta mě vážně dostala a čuměl jsem na ní s otevřenou pusou. Konec jsem tak trochu předpokládal. To nebylo nic nového,ale film celkově potěšil hlavně díky atmosféře a té rychlosti, kterou se vše řeší. Nikde se nic nenatahuje a nikdy se mi nestalo, že bych se nudil. Kvalitní Thriller s dobrými herci a dobrou atmosférou. 80%

Jjakpae (2006)

Akční Korejskej nářez! Simpatičtí hlavní hrdinové, úchvatná choreografie, hromada bojů a akce a dobrej soundtrack. Škoda, že ten příběh nebyl dotáhnutý do konce. Jinak to byl úžasnej film, na který se podívám klidně znovu. Ta choreografie je vážně luxusní a boj na ulici proti těm harantům byl boží.85%