Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Po dalším shlédnutí musím říci, že se mi ten film líbí čím dál tim víc. Hlavně mě strašně překvapil výkon Travolty, který toho hajzla hraje vážně skvěle. Přišlo mi, jakoby mu to sedlo ohodně víc, než ty jeho teplý role z minulosti. Film mě dokázal zaujmout. I když vím, že jsou takovýchto filmů mraky, tak si myslím, že je tento jeden z těch lepších. Herecké obsazení příjemné a konec taky není špatný. 75%

2 $ocky (2011) (seriál)

Tak jsem konečně dokoukal první sérii a stačí. Poslední díly jsem docela přetrpěl, protože jsem si od začátku neoblíbil ani Max ani Caroline. Nejvíce mě zaujal Oleg, který paradoxně drží celý seriál nad průměrem. Jeho hlášky a narážky nemají chybu. Ono je to celé posazené jen na dvojsmyslech a narážkách na sex. Je to dobrý sitcom, ale jde o to, že se v každém díle zasmějete jen jednou a zbytek dílu se jen pousmíváte. Od toho jsou rodinné komedie a né sitcom. U toho bych se měl řezat smíchy. Nebýt Olega tak to jsou čisté ***, ale jeho jsem si vážně oblíbil. Druhou sérii už stahovat nebudu. Možná někdy, když se budu nudit, ale slyšel jsem, že je to o dost horší než první série, takže nemám ani nějaké nutkání se na to někdy podívat.. 75%

In the Flesh (2013) (seriál)

BBC prostě umí o tom žádná, ale nikdy bych nepředpokládal, že se pustí do zombie dramatu. Vždy jsem měl BBC spojenou s krimi a trochu tvrdší tématikou. Ono když vezmu In the flesh, tak tam vůbec nejde o to, jestli je někdo zombík nebo ne. Je to čistokrevné drama o klukovi, který se liší a spolek dementů ho prostě nemůže snést. Má to nápad, který tu ještě nebyl, jenže to je zpracované tak čistě, že se tu ten nápad vůbec neprojeví. Já když jsem na In the flesh narazil ,tak jsem věděl, že to je minisérie od BBC a že je na plakátu zombie, kterej vypadá teple. Vůbec jsem neměl chuť se na to kouknout, ale přišla takhle chvíle nudy, tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. Jsem rád, protože to má skvělý scénář, ve kterém dominuje úžasný temný konec, který vysvětlí poslední otázky, které si po dobu filmu pokládáte. Navíc je zde použit úžasný střih a zvuk. Hudba je zvolená naprosto skvěle. Jediné co mě mrzelo, bylo obsazení hlavní postavy. Ten kluk prostě neumí brečet, a když se o to pokouší, tak to vypadá jakoby se smál. A neumí ani pořádně zařvat a to vypadá vážně divně. Škoda, myslím si, že mohli vybrat líp. Ale jinak musím zase uznat, že BBC nezklamala, sice to není nic tak skvělého jako Good cop nebo Luther, ale jde u slušné drama se zombie tématikou. Stojí za shlédnutí. 75%

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Skvělý seriál, který vznikl jen kvůli nasranosti Charlieho, že ho vykopli z dva a půl chlapa. Jeho úvodní věta je prostě úžasná. Né že by se snažil nějak zamaskovat to, že ho vyhodili. On jim to vpálí hned všem do ksichtu. Je skvělé, že existuje seriál s Charliem, protože on prostě umí hrát a je vtipný. Od té doby, kdy je v Dva a půl chlapa Ashton, tak to stojí za hovno. Tenhle seriál stojí za vidění a doufám, že bude pokračovat. 10 dílů jsem skouknul za víkend a po dlouhé době jsem se pořádně smál.

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Nejlepší film Roba Zombieho. V animácích by měl pokračovat, protože to co předvedl v Superbeastovi je skvělý. Skvělej úchylnej nářez, s hormadou narážek na dnešní svět a filmy. Tohle je hodně nadčasový film. Co mě nejvíce potěšilo byli ty písničky ve filmu. Normálně mě písně ve filmech strašně štvou a film kvůli nim rovnou odsuzuji, ale tady to bylo jiné. Ty texty mají hloubku a vážně jsem se u nich zasmál. Takhle uhozenej animák jsem dlouho neviděl. Doufám. že někdy Rob udělá dvojku. Suzi-X a její nadrženej robot byli prostě úžasný.

Sejmi je všechny (2007)

Po pár depresivních filmech jsem si chtěl pustit nějakej výplach a tohle byla skvělá volba. Ultra cool rubačka ve které se nesmí myslet a většina věcí tam je totálně dementních a nereálných. Ale přesně tohle jsem potřeboval. Prostě vypnout a čumět na ty wtf momenty, kterých je ve filmu hromada. Owen si hraje na bad ass borce, kterej nesnáší všechno a všechny a ta role mu vážně sedí. Jeho hlášky byli skvělé a já se velkou část filmu smál. Částečně to byl ten trapnej smích, kdy nevíte jestli to bylo myšleno vážně nebo ne, ale mě to prostě pobavilo. Nejlepší jsou scénky s mrkví. Ty mě pobavili nejvíc. Vážně se na to koukněte jen, když nechcete přemýšlet a prostě vypněte. Jinak tu hromadu nesmyslů přežijete jen těžko.

I Love You Phillip Morris (2009)

Podívaná to nebyla nejhezčí a některé scény už se snažím rok vytěsnit z hlavy a pořád se mi to nedaří, ale to nemění nic na tom, že to byla příšerná prdel a vážně jsem se u toho bavil. Carrey a McGregor předvedli úžasné herecké výkony a strašně jim ty role sedli. Až podivně dobře. Nedivím se, že s tímto filmem má hodně lidí problém. Kdo to bral moc vážně, tak se mu to ani líbit nemohlo. Já to bral jako oddychový film a to jsem taky dostal. Tenhle film má pár vážně nechutných gay scén, ale dokáže pobavit a má to svojí kvalitu. 80%

Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)

Typická parodie s Leslie Nielsenem. Hromada blbostí, které nedávají vůbec smysl, ale stejně to má svoje kouzlo. Film je plný trapných fórků, kterým se ale stejně zasmějete jen kvůli tomu, jak to Leslie podá. Nejvíc mě bavil první díl a hraní si se slovíčky. To mě až chytali křeče do břicha. Škoda, že už mezi námi Nielsen není x( Byl to skvělej komik a bavič. Jeden z jeho nejlepších počinů. 85%

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Tahle série nezaujme ani přírodou a hlavně ani soutěžícími. Ze začátku to vypadalo jako obrovské zklamání. Na to, kolik tam bylo hvězd to nezačalo dobře, ale postupem času, když začli všichni taktizovat a házet na sebe špínu, tak se mi ta série začala líbit. Do finálové dvojice se dostala asi nejvíc nenáviděná dvojice ze všech sériích. Takovou rychtu jsem ještě nezažil. Nejoblíbenější postava asi Rupert a Lex. Lexe jsem měl nejradši. Je to prostě borec.

Wallander (2008) (seriál)

Já už k minisériím od BBC nemám co říct. To je prostě to nejlepší z kriminálek hozený do pár dílů. zatím mám zhlédnutou první sérii ( 3 díly ) a jsem nadmíru spokojen. Všechny díly by mohli být v kině jako celovečerní filmy. Plný počet nedávám z toho důvodu, že si nechávám rezervu na další tři díly a hlavně druhý díl není nic extra. Ale i tak se jedná o famózní čistokrevnou kriminálku s úžasnými herci a skvělým scénářem. Wallander na první pohled vypadá jako průměrná kriminálka, ale věřte že jde o mnohem víc. Celý film si zakládá na překvapení a nečekaným zvratům v průběhu dílů. A další plus je, že se nebojí kontroverzních smrtí (minispoiler) jako je například upálení 16ti leté holky. Prostě BBC umí a vše co jsem od nich shlédl je zatím úžasné. Toto nedosahuje kvalit Luthera a Good Copa ale rozhodně to stojí za shlédnutí. Na poslední díl jsem koukal s otevřenou pusou a vůbec jsem nedýchal jak jsem byl napjatý jak to všechno skončí. Doufám, že druhá série půjde po stopách té první a já budu moct hodnocení zvýšit na plný počet. Jinak kdo má možnost podívejte se na to v originále. Český dabing stojí za hovno. Jako vždy. Ale když neseženete originál, tak se hold s dabingem musíte smířit a po chvíli vám to už tolik vadit nebude. Dá se to přežít.