Need for Speed (2014)

Jediný velký pozitivum je vážně Aaron Paul, který hraje skvěle svojí roli, ale zbytek je bohužel zase jen tupej příběh, žádný zvrat, prostě je to dělaný pro malý děti, aby to pochopil vážně každý. Nepochopil jsem práci s kamerou, která ukazuje úplně blbě záběry, celý mi to nějak nesedlo,pořád lepší než nový Rychle a zběsile. Mustang byl naprosto dokonalej, Aaron hrál dobře a závody byli taky fajn, jen škoda toho konce, kterej je jasnej fakt už na začátku filmu. Slabší 3*

Nejhledanější v Malibu (2003)

Je to příšerná hovadina! xD Ale když se před tim posilníte 5 flaškama piva a jste v náladě tak vám to příde příšerně vtipný a skvělý! A tak jsem to viděl já! Je to skvělá komedie! Koukat znova na to nebudu páč bych si to zkazil. Takhle mi to v hlavě zůstane jako skvělá komedie a tak to chci nechat.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Pořád to samý dokola... Kdyť už na to nikdo nekouká. Proč se pořád Troška tolik ztrapňuje? On to neni uplnej odpad ale jde pořád o to samý. Pohádka od pohádky pořád dokola. Takovej fetiš s čertama. On to stejně bude perverzák ten náš milej Troška.

Nejvyšší nabídka (2013)

Nikdy bych neřekl, že mě bude bavit film o starých obrazech. Tímto bych chtěl poděkovat přítelkyni, ke které jezdím 2 hodiny busem a nemám tu dobu co dělat, naštěstí jsem jel studentem a tak jsem si projížděl co za filmy tam maj a řekl jsem si, že dám šanci Nejvyšší nabídce. Udělal jsem dobře, takhle úžasný film, který si hraje s divákem jsem dlouho neviděl. Úžasné herecké výkony, dokonalý děj a doteď nechápu, jak mě ten film mohl bavit, protože to není ten typ filmu, který bych vyhledával. Film jsem viděl už před týdnem, ale doteď přemýšlím nad dějem, nad tím, co se stalo a jestli se to dalo z nějaké části filmu zjistit. Určitě na film kouknu znovu, protože takové hraní s divákem, který si myslí že všechno ví a přitom ví hovno tu dlouho nebylo. Doporučuju, pro mě největší překvapení za poslední rok určitě. 100%

Nekonečný příběh (1984)

Můj snad uplně první velký film který jsem viděl. Moje první videokazeta, kterou jsem si pouštěl pořád dokola. Tohle je prostě nostalgie. Teď se mi to zdá jako kravina ale jako malej jsem z toho byl udělanej a pořád jsem chtěl jezdit na lítacim psovi. Dokonce se mi o tom i zdálo. Na tenhle film nikdy nezapomenu. Vždycky bude v mým srdci jako první film, který jsem si sám pustil na VHS.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Undisputed je asi jediná trilogie, která se dostala z totálních sraček až k jednomu z nejlepších bojových filmů Ameriky. První díl byl naprostej propadák, který jsem ani nedokoukal, protože se jednalo o nudnou sračku, za to dvojka už je úplně něco jinýho. Florentine si na tom dal fakt záležet a vymyslel zajímavý příběh, který ale zase rychle zapomenu. Film je dělán jen jako ukázka bojovýho umění a to se povedlo na jedničku. Pro mě až zbytečně přeslazenej konec, ale tak neudělám nic. Na trojku to rozhodně nemá, ale za shlédnutí to stálo.

Nepřítel (2013)

Po delší době je tu zase film, kterej jsem totálně nepobral, teda hlavně ten konec. Co to kurva bylo? :D Až to bude v lepší kvalitě, tak kouknu znovu a znovu, dokud to nepochopím, nebo si to někde nenajdu, protože tyhle filmy miluju, musí se nad tím přemýšlet a nedá vám to spát, furt si řikáte co to mohlo bejt a proč to tak skončilo. Jinak celej film si řikáte, že to je docela nuda, nic se tam neděje, jde jen o pohledy a výkony hlavních herců, teda hlavně Jakea, kterej to zahrál zase úžasně a najednou je konec filmu. Ani jednou jsem si neříkal "Kdy už to skončí" prostě i když se tam v podstatě nic extra neděje, tak to utíká strašně rychle a já se do toho děje tak dostal a pořád jsem přemýšlel jak to může skončit a co jsou vůbec oba zač. A klasicky jsem se to nedozvěděl, fakt prostě vůbec netušim, co měl ten konec znamenat, musím to vidět ještě jednou. Divím se, že je film v červených číslech, ale přeju mu to, jen to není tak komerční a rozhodně to není pro všechny, ale je to boží!

Nespoutaný Django (2012)

Moje první náštěva kina v roce 2013 a jsem vážně rád, že jsem byl přemluven k tomu, abych šel na Djanga. Nejdřív jsem byl k tomuto filmu skeptický, když jsem slyšel, že to bude 2 hodiny a 45 minut dlouhej western a hlavní záporák bude DiCaprio ale to co jsem viděl je typická Tarantinovka s naprosto božíma hercema, skvělejma hláškama a se spoustou krve. Ten film se s tim nesere a brutalitou se nešetří. DiCaprio se s hlavním záporákem popral skvěle a jeho výkon je skvělý ale to co převedl Christoph Waltz to je neskutečný. Ta role jakoby mu padla přímo na tělo a věřil jsem mu každý slovo a jeho hlášky neměli chybu. Strašně jsem se bál té délky filmu ale ve filmu se pořád něco děje a filom vás nenechá oddychnout. Závěrečná přestřelka nemá chybu. Sice je to dost nereálný ale tak už to u Tarantina chodí. Tarantino zase nezklamal. Jeho role na konci filmu je taky dobrá. On si tam prostě ještě jeden výbuch na konci nemohl odpustit. Nespoutaný Django by si zasloužil oscara.

Nevědomí (2013)

Jeden z dalších úžasných Hollywoodských audiovizuálních filmů, který ale jinak nemá moc co nabídnout. Film s pár skvělými nápady a slušným obsazením. Toma zrovna moc nemusim, ale nevadil mi a zbytek si tam zase tak moc nezahrál. Nevadila by mi ani ta délka filmu, který by se krásně vešel do 90 minut, ale co mi vadí je klasický Hollywoodskej konec. Když už se zdá, že to skončí netypicky, tak příjde klasika. Vše se rozjede až asi po hodině. Vážně je tam dost hluchým míst, což je škoda, určitě se dali nějak vyplnit. * za zvuk, * za obraz a * za ten nápad s klony.

Nevyřízený účet (2013)

Jupí další film, u kterýho se projeví inteligence zdejší komunity. Sorry ale koukat na film se Stathamem a čekat inteligentní thriller je demence vás a né toho filmu. Bylo jasný že se zase vyrojí lidi, kteří budou říkat jak je primitivní děj a že je Statham jako terminátor.... Ano, nečekaně to tak je, protože to je klasický Stathamovský film, nečekejte nic jinýho než akci,výbuchy a Stathamův kamenej výraz. I když tady občas přidá i úsměv. James Franco hraje záporáka a docela mu to šlo. Jen mě překvapilo že tak málo přehrával, normálně používá grimasy každou chvíli, ale tady se držel a zahrál to docela přesvědčivě, pro mě to je škoda, čekal jsem klasické přehrávání. No tak abych to shrnul, je to klasický Stathamův film, nečekejte kvalitní příběh, nedostanete ho. Dostanete hromadu akce a Stathama, kterýho nemůže nic zabít. Já se bavil, nebudu hledat chyby jako tady kolegové, nemá to cenu, nejsem svině abych se koukl na film jen kvůli tomu, abych ho mohl potom kritizovat.