Total Recall (2012)

Nikdy jsem neviděl originál a ani ho vidět nechci. Mě se tohle sci-fi líbilo. Mám rád Farrella a miluju Kate. Je nádherná a to v každém jejím filmu. Njevíce v Underworldu. Jediné co mě tam vadilo byla Jessica. Nemám jí rád a nemyslim si, že by uměla nějak extra dobře hrát. Ale jináč mě to bavilo, tak nevidim problém proč tomu nedat ****. příjemné překvapení.

Můj otec je šílenec (2012)

To bylo tak příšerně blbý! xD Ale smál jsem se celou dobu. Skvělá komedie, u který prostě vypnete a smějete se naprostejm blbostem. Pár trapnejch vtipů tam bylo ale tomu se žádná bláznivá komedie nevyhne. Já jsem byl nadmíru spokojenej! Skvěle strávenejch 114 minut.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Asi jsem divnej ale mě se víc líbila jednička. Přišla mi vtipnější a zdála se mi tam lepší i kamera. Asi to zapříčinilo i to, že všichni kolem mě říkali, jak to je úplně nejlepší akční film všech dob. A jak to je strašně vtipný a jak je ten Norris tak boží. Podle mě tomu filmu Norris spíše uškodil a jeho vtip s kobrou je asi 3 roky starej a už fakt neni vtipnej. Tím nechci řícrt, že ten film je špatný. Je to skvělej akčňák, s luxusníma hláškama a skvělými výkony herců. Senzační byl souboj mezi Stathamem a Adkinsem a závěrečnej boj mezi Stallonem a Van Dammem! Škoda tý husný číňanky. Mohli vybrat ohodně líp. Ale jako akční film s hromadou výbuchů a pár hláškama to je skvělé. 80%

Freddy versus Jason (2003)

Skvělé hlášky, pár lekaček, hromada krve a k tomu luxusní soundtrack! Bral jsem to spíš jako komedii než horror, a tak se mi to i líbilo. Škoda skoro až amatérského českého dabingu. Jeden z nejhorších dabingů co jsem kdy slyšel. Bohužel to kazí dojem, takže slušných 75%

Chata v horách (2012)

Spíše vtipná parodie na klasické horory typu parta mladých lidí jede do lesa a tam je někdo pomalu vyzabíjí. Jako horor mi to opravdu nepřišlo. Ale komedie to je dobrá a má to epickej konec.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Skvělý seriál ale špatné vybrání hlavního "hrdiny". Do konce série jsem si Nicholase neoblíbil a vůbec mi tam neseděl. Ale i tak skvělý seriál od Showtimu. 75%

Dexter (2006) (seriál)

Když jsem začal na Dextera dívat, tak jsem nemohl věřit svým očím, jaký úžasný a bezchybný seriál Showtime udělal, dokonce jsem měl i Dexterovi maratony a 4 sezonu jsem zkouknul za víkend. Bylo to úžasný, ale časy se mění a Dexter slábne. Už to není nejlepší seriál a bohužel ho musím sesadit z 1. místa mýho žebříčku. Seriál se pořád drží na *****, ale už to není tak čistá pětka. Seriál má své skvělé, ale i své slabší série, takže objektivně prostě nemůže být na vrcholu, když existují jiný seriály, který jsou bezchybný. Nějakou recenzi na Dextera sem psát nebudu, těch tu je až dost a stejně každý Dextera zná. . 1.série 90%, 2.série 90%, 3.série 70%, 4.série 100%, 5.série 80%, 6. série 90%, 7.série 80%, 8. série 70% a je to tady, poslední série nám skončila a Dexter si může hned připsat jednu cenu a to cenu za nejhorší poslední seriálovou sérii vůbec!!! Proč kurva? Oni to prostě musej takhle brutálně posrat. Sorry ale tohle si vážně Dexter nezasloužil. Pořád budu vzpomínat na první 4 série a i na tu šestou, ale zbytek jakoby nebyl. Pro mě obrovské zklamání a jsem rád, že už seriál skončil. Celkem to dává 83% takže to i na ty 4* vychází.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Skvělý seriál! Na scénu s umělym dýcháním nikdy nezapomenu xD Ten díl jsem viděl před rokem a pořád, když si na tu scénu zpomenu, tak se musim smát. 85% bohužel na top seriály to nemá, takže na 5 ´* nejdu.

Panna nebo orel (2010)

Příjemná komedie o starosti jedné holky ze střední. Emma to zahrála skvěle a hrozně jí to slušelo. Příjemné překvapení.

The Art of Flight (2011)

K snowboardu jsem nikdy neměl zvláštní vztah ale tyhle borce obdivuju. Jsou to blázni, který jsou ve skutečnym životě naprostý dementi, který nemaj dokončenou ani základku ale na prknech to uměj, to se musí nechat. Plus krásný záběry a skvělá grafika filmu a je z toho povedenej dokument a magorech na prknech.