Boeing 747 v ohrožení (1996)

Takovej zvrat nikdo nečekal. Že by Seagal umřel hned na začátku? To nečekal opravdu nikdo a je to snad jedinej film, kdy Seagal umře. Ale to je asi jediný pozitivum na tomhle filmu. Děj o ničem a Russell taky nehraje nic extra. Ale koukat se na to dalo. 50%

Boo! (2012)

Roztomilý příběh o starém páru, který se rád škádlí, před Boo mi to připadalo jako úsměvný film, který umí zahřát u srdce, ale jak tu dost lidí píše, po té co se dosmějete, vám zatuhne úsměv. Dost krutý film. Více mi bylo líto dědečka. Musí to být strašný pocit.

Bota jménem Melichar (1983)

Troškova nejlepší komedie. Tohle mě strašně bavilo, i když to je udělaný tak primitivně bez příběhu, tak se mi líbilo obsazení a hlavně ta komediální stránka. Na tuhle komedii rád vzpomínám.

Bratři (2009)

Celej den přemýšlím jak tenhle úžasný film okomentovat, tohle se prostě musí vidět. Nebudu řikat, že Jake a Natalie hráli božsky, protože to je klasika a už je to takový trapný je zmiňovat v každém filmu. Všechno bylo skvělý, ale je tu jedna věc, která mě překvapila nejvíc, a to byl výkon Tobeyho Maguire. Nikdy bych ho netypoval na tak vážnou a drsnou postavu, jako je Sam. Konečně ukázal co v něm je, ve spider manovi to moc vidět nešlo. Ze začátku otcův miláček a voják a ke konci se to trochu zvrhne.Umí zahrát jak psychouše, tak normálního klasickýho manžela od rodiny, hrozně u mě stoupl. Další věc je příběh, který je dokonalí od začátku do konce. Jde tu vidět co člověk udělá aby přežil a jak někoho taková situace sežere za živa. Celý film jsem nevěděl co se stane za 5 min a jak bude děj probíhat dál, strašně jsem si ten film užil a zaslouží s 5*.

Bronson (2008)

3 hvězdižky za Hardyho. On prostě umí hrát a jeho výkon byl skvělý. Bohužel film byl na mě příšerně zdlouhavej a nudnej. Ale zdá se mi to vůči Bronsnovi nespravedlný. Jak sám řiká. Nikdy nikoho nezabil a už ve vězení trčí 34 let. Ale na druhou stranu je to psychopat, kterej by na veřejnosti udělal akorád nějakou hovadinu. Byl to zajmavej film ale na víc jak na *** to neni.

Budiž světlo (2006)

Ále takhle malý hodnocení si to nezaslouží. Je to i celkem prdel. Vánoční pohodovka. Dávaj to snad každý vánoce a pokaždý si to zapnu. Neni to nic extra ale je to jedna z lepších věcí, který na vánoce dávaj.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

To je taková píčovina! xD Hrozně zvrácenej film. Rozhodně srandovnější jak seriál. Tenhle film je dobrej jako parodie na filmy s upírama. A tak jsem hho i bral a nebylo to až tak špatný.

Bullet for my Valentine: Live at Brixton (2006)

Bulleti v té nejlepší formě. Boží začátek, který mi málem urval ušní bubínky. Škoda, že tohle všechno je jen nostalgie, protože dnešní bulleti jsou komerční popový sračky. nechápu jak se může z úžasné skupiny, která si zakládá na screamu a kytarových solech stát komerční břečka ve které místo screamu šeptaj a místo kytarových sol tam spíva Matt jak buzík. éž by se čas vrátil a já mohl vyrazit na jejich koncert a pořádně si to užít. Teď už bych na ně nešel.

Byl jednou jeden polda (1995)

Jedna z těch povedených českých komedií. Nepopírám, že je to někdy hodně trapný, ale celý film je prostě vtipný a každý se určitě párkrát zasmál. Já se teda smál celkem často. Od Soukupa rozhodně jeden z těch lepších filmů.

Byzantium (2012)

Tohle je přesně ten film, na který bych se asi normálně nikdy nekouknul, a kdyby jste mi řekli, že se mi bude líbit film o upírech, tak se vám vysměju do ksichtu, jenže tady vůbec nejde o upíry, tady jde o dvě "sestry" nebo matku a dceru jak chcete, který vypráví svůj příběh zrození a vysvětlují, jak se stali nesmrtelnými a jakou cenou za to musí platit. Famózní dílo, které se pyšní malým hodnocením, protože od toho lidi čekali týnejdž vyvražďovačku nebo něco akčního. Tohle je ale skvěle odvyprávěné složité drama, které staví na atmosféře a hereckých výkonech. Gemma hraje božsky od začátku do konce a Saoirse jsem si rychle oblíbil. Její hra na piáno je úžasná. Do toho přišlo pár gore momentů a já jsem spokojen. Jinak na Byzantium jsem kouknul jen kvůli Warrenovi Brownovi, který se tam objevil asi na 3 minuty, ale nakonec mi to vůbec nevadilo. Miluju krvavý vodopády. 80%