Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Tohle není serózní zpravodajství...jen seriózně se tvářící bulvár...víc není co dodávat

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Ach můůůj boooože....kdo takhle zprznil pokračování by měl viset. Nějak tvůrcům unikla dějová posloupnost, herci mi přijdou strašně umělí - sami tomu asi nevěřili:). Jedna hvězdička je jen za triky, do kterých se při natáčení pustili tak jako ještě u žádného českého filmu (i když ani ty nejsou bůhvík jak famózní - v porovnání se světem)

Rambo II (1985)

Jako malý kluk jsem dokázal u tohohle filmu dokázal prosedět celý den. Nezapomenu na ten boj s VHS. Nostalgie jak vyšitá

Bažanti kontra Dracula (1980)

tak tohle je hodně nudný odvar bažantů...joo kde ty loňské sněhy jsou:)

Návrat do budoucnosti (1985)

Film, na kterém jsem vyrůstal a který jsem měl děsně rád. A to mi zůstalo až do teď. Pokaždě, když si tenhle film, nebo celou trilogii pustím, hltám každou minutu a užívám si obou hlavních herců. V osmdesátce nebylo nic lepšího v žánru scifi natočeno

Amazing Spider-Man (2012)

No v porovnání s předešlou jedničkou nic moc..teda spíš nic než moc. Dvě hoďky a za celou dobu mě film ničím výrezným nezaujal

Mladé víno (1986)

samá politika. kdo s kým a za kolik vyjebat, ale o vínu toho tam moc nebylo:)

Matrix (1999)

film, ze kterého jsem si doslova sedl na zadek. nejlepší z nejlepších z žánru sci-fi