Můj učitel Ibrahim (2003)

Poslední půlhodinu jsem prospala, tak zatím žádné hodnocení. Ale to, že jsem u toho usnula, už je jakousi známkou...

Sexbomba od vedle (2004)

Jedna z těch lepších a originálnějších teenegerovských komedií. Konec nemusel být tak rozvleklý.

Návrat (2003)

Ti kluci jsou úžásní, tatínek taky sympaťák :) a mám ráda ruštinu. Nebýt tohoto, dostal by jinak Návrat ode mě 3*.

Hlava-22 (1970)

Přečíst si sedmisetstránkovou předlohu mě to nedonutí.

Mamma Mia! (2008)

Někdy už to bylo opravdu moc (konečný výtrysk Afroditina pramene, nalezení Firthovy sexuální orientace, chlupaté a tlusté Brosnanovo břicho), ale ipřesto mě to hrozně moc bavilo.

Velká ryba (2003)

Pohádkové a dojemné putování jednoho velkého snílka. A já se cítím, jako bych během dvou hodin prožila celý ten život s ním.

Osudový dotek (2004)

Film, který vás už při první scéně chytí a po celou svou dobu nepustí.

Muž v ohni (2004)

Jsem nadšená. Dvě naprosto odlišné poloviny filmu a obě dvě se mě líbily. První asi víc-taková krásná citová věc, Dakota je skvělá, skutečně mě to donutilo fandit jejich vztahu. A druhou jsem si taky užila, ráda sleduju hlavní hrdiny pachtící po pomstě. Hudba, kamera, střih všecko na velmi dobré úrovni.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

První polovina filmu byla senzační, ale při té druhé jsem se už začínala nudit. Happy end byl přidvídatelný ještě před začátkem filmu. Ale za roztomilou Lucy, ledovou Tildu Swinton a sympatického Mr.Tumnuse v podání McAvoye uděluji 4*.