Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
27 fanoušků
/ 18 bodů
Aileenka
Anna
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Japonsko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Black Books
(2000)
Misfits: Zmetci
(2009)
Firefly
(2002)
Pán času
(2005)
Červený trpaslík
(1988)
Hra o trůny
(2011)
Skins
(2007)
Sherlock
(2010)
Nešika
(2011)
Dr. Horrible's Sing-Along Blog
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
18 bodů
Fanklub
(27)
jyrka13
ekilot
Jahudka
KajkoKajko1
horami
Laurindiron
Danny71
předchozí
21 - 27
další