Pláž 33 (2012) (pořad) odpad!

Nechápem ľudí, ktorí sa do tejto show dobrovoľne prihlásia a potom jediné, čo zo seba robia sú idioti. Stará ženská, čo sa snaží vyzerať ako 20 ročná, mladá, ktorá odmietala roznášať objednávky. Iba chlast a nadávky. Trápnosť nad trápnosť táto show...

Králova řeč (2010)

Som ohromená dokonalosľou tohto filmu! Bol to užasný zážitok, človek sa vžil do postáv a prežival všetko s nimi. Všetkých tých Oscarov si zaslúžil. Colin Firth príjemne prekvapil!

Tupíři (2010)

Nádherná paródia na Twilight! Skutočne som sa dlho nepobavila tak, ako pri pozeraní tohoto diela. Myslím, že twilight si to zaslúžil. :) Už je ho všade až priveľa!

Nezapomeň na mě (2010)

Veľmi zdĺhavý dej, ktorý vás neustále iba unavuje. A potom príde zvláštne vyvrcholenie, no nič nezmení na fakte, že film bol zdĺhavý a monotónny.

Kick-Ass (2010)

Chviľami kruto parodické, veľká dávka čierneho humoru a akčnosť. Tento film je proste trieda. Zabávate sa pri ňom, hrozíte, ale behá vám i mráz po chrbte. Chviľami (Big Daddy) sa vám chce aj plakať. Film hodnotím najvyšším počtom bodov, pretože prekonal moje očakávania.

Je to i můj život (2009)

Veľmi krásny a srdcervúci príbeh. Ľudia sa síce neradi pozerajú na filmy, ktoré ich rozplačú, ale tento film bol proste jednička. Naučí vás pozerať sa na svet a na seba trochu inak a mnohé si uvedomíte. Má veľmi silný príbeh. Ak ho chcete pozerať, odporúčam s vreckovkou v poruke. U mňa na 5*.

Šťastný den (2010)

Veľmi zaujímavý kraťas... celý čas som uvažovala, kto si tiket nakoniec zoberie a kto si ho nechá...

Noční můra v Elm Street (2010)

Nemôžem sa ubrániť pocitu, že Freddy sa mi podobal buď na lorda Voldemorta alebo samotnú Ninja Korytnačku... Samotný film bol iba o krvi až na pár scén, kde sa dalo zľaknúť.

Věříme v Boha (2000)

Veľmi pekne spracované!:) Veľmi sa mi to páčilo.