• Krátkometrážní
  • Hudební

Shawn Mendes - Mercy (2016) (hudební videoklip)

Réžia je zrejme od niekoho, kto tomu dosť rozumie. A to je len dobre.

Gentleman (2013) (hudební videoklip)

Proste videoklip, ktorý zvládne natočiť pravdepodobne každý. A o songu ani nehovorím.

Beggin' on Your Knees (2012) (hudební videoklip)

Mačička snažiaca sa o turbulentný videoklip? Nieee!!!

Turbotarantule 2: Druhá láva (2016)

Go, Go, Go, Go SHARKNADO!!!...no, pardon za omyl. Takéto eposy, ktoré nemajú obavy z toho, pozrieť sa sami na seba do zrkadla, ja rád. Podobne ako megakultové ŠARKNÁDO, ja táto séria ( škoda, že sa zatiaľ neprišlo z viacerými časťami, ktoré by sa určite pretavili v zábavu až mýtických rozmerov ) skvelým príkladom toho, že aj keď Asylumáci pracujú s céčkovými námetmi a ( dnes ) béčkovými hercami, občas vedia namiešať nápoj, z ktorého sa rád opijem.

Pass Thru (2016)

Dielo, ktoré nemožno nazvať ináč, ako majstrovským dielom. Neil to proste ináč ani nevie. Aká entita v skutočnosti pána Breena posadla to neviem, ale bolo to jednoznačne k dobru veci. Takéto veci netočí nikto ( naozaj nikto, ani Tommy Wiseau ) a každý jeho ďalší film budem očakávať, ako jednú veľkú senzáciu z tej druhej strany sféry a dúfať, že ho táto jeho tvorcovská genialita nikdy neopustí. Sú filmy a sú filmy Neila Breena. Ten človek si zaslúži miesto v historických knihách o kinematografii. Klobúk dolu za takú odvahu, odhodlanosť a sebavedomosť. P.S. Svoj ďalší spektákel by mohol pojať ako nejakých zetkových AVENGERS a pozvať podobné herecké a osobnostné individuá z ostatných krajín sveta ( od nás ma napadá jednoznačne Pán Pátrovič ), to by totálne zmietlo všetko.

Hele Muppete, kdo tady vraždí? (2018)

Z kritikmi udupaného a divákmi ignorovaného finančného prepadáku, sa stalo prekvapenie, ktoré na prekvapenie funguje. Hlášky sú primárnym bodom kvality a je na počudovanie, že Amerika tento pre nich ušitý paskvil neprijala. Vlastne to prijal málokto. Zábava je ale prichystaná pre každého, kto si rád odfúkne pri komédii plnej nekorektnosti a drsného vtipu.

Časové pásmo bylo změněno