• Krátkometrážní
  • Hudební

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Maskovaných hororových ´´superhrdinov´´, sme tu mali nespočetné množstvo ( zdravím hlavne Jasona a Michaela ). Podobne ani lokácia zábavného parku nieje originálna ( spomínam na FUNHOUSE ), ale predsa len nie tak ošúchaná ako Letný tábor, či Americký zapadákov. Toto dielko, vykonalo svoju povinnosť s náležitým prístupom, ktorý som vlastne ani nečakal. Tu sa textuje iba pár krát ( zdravím sociálnosieťových dorastencov )! Toto je návrat späť. Ku koreňom, kedy sa slasher stával mocnou popkultúrnou zbraňou filmárov.

David Koller - Recidiva (2015) (hudební videoklip)

Na takto podaný videoklip, ide o zbytočne naťahované dielko.

Linkin Park: Burning in the Skies (2011) (hudební videoklip)

Čo sa týka videoklipu, nejde v rámci Linkin Park o nič spektakulárne, ale určite nejde o niečo, čo sa v tejto branži stratí.

Ellie Goulding - Figure 8 (2012) (hudební videoklip)

Je viditeľné, že Ellie sa vo svojich klipoch nemieni zaškatuľkovať, ale pravdupovediac občas je to na škodu veci.

Ellie Goulding - Starry Eyed (US Version) (2011) (hudební videoklip)

Je pravda, že sa mi Ellie Goulding a jej krásna tvár so sexy orlím noštekom nikdy neomrzí, ale omrzia ma takéto podobné videoklipy.

Varúð (2012) (hudební videoklip)

Predsa len, je to experiment a treba to takto aj brať.

Indy feat. LA4: Budu tam (2011) (hudební videoklip)

Video v amatérskom prevedení, pri ktorom som čakal, že sa švenkom nejaká kamera stočí do zákutia, kde sa práve točí 1001 časť RÝCHLYCH PRACHOV.