• Krátkometrážní
  • Hudební

Wonka (2023)

WONKA je woke. Áno, ako ďalší príspevok ku cancel culture a jednej a jedinej pravdy dnešného progresívneho, liberálneho a ,,správneho´´ spôsobu života. Toľko k negatívam. Zaradil som spiatočku, snažil sa nemyslieť a nebrať si k srdcu prekrucovanie kultúry, či histórie a užíval si chytľavé songy, skvelé hlášky a vizuálnu podstatu celého diela. Je to síce až príliš sladké, ale je to predsa len menšie zlo, ako vyššie spomenuté.

Joachim Holbek: The Shiver (1994) (hudební videoklip)

Videoklip s témou ku kultovému seriálu THE KINGDOM, ktorý bol rajskou záhradou pre podivného Larsa von Triera.

Backbeat Band: Money (Version 2) (1994) (hudební videoklip)

Snímok BACKBEAT je dnes už takou malou kultovkou a videoklip k nemu ponúka rovnako štýlovú zábavu.

Chris Isaak: Somebody's Crying (1995) (hudební videoklip)

Herecký videoklip. Zopár známych tvárí, v malých úlohách. Pohodovka Chrisa Isaaka.

Michael Bolton: Missing You Now (1992) (hudební videoklip)

Zamilovaný videoklip ( natočil Michael Bolton vôbec nejaký iný ? ), s budúcou Lois Laneovou, Teri Hatcher.

Billy Joel: The Downeaster Alexa (1990) (hudební videoklip)

Billy Joel a jeho videoklipová Dokonalá Búrka. Kraťas o rybároch a ich plavbách do divokých morských vôd.

The Proclaimers: Let's Get Married (1994) (hudební videoklip)

Hodiť sa do chomúta, mať obrovskú svadbu, kto by nechcel. No viacerí z nás. Tento videoklip je úsmevný a trochu glorifikuje.

Časové pásmo bylo změněno