• Krátkometrážní
  • Hudební

Zo zákulisia Markízy (1997) (pořad)

Hodnotenie je za prvé ´´markizácke´´ roky, keď ešte táto televízia za niečo stála a bola v našich končinách takpovediac revolučná.

Divoký anděl (1998) (seriál) odpad!

Odporná, kyslá...radšej sa ďalej nevyjadrujem, neručil by som za seba. Na takéto seriály je aj TOP 200 veľa.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Obrovský hnus a odpad z naspodnejších a nasmradľavejších kanálových vôd, podobne ako všetky ostatné telenovely. Čo sa to vlastne v dnešnom svete deje. Toto je zábava? Pýtam sa. Gumovanie mozgov. Hovorím. Ľudia, čo to sledujete, prosím vás zobuďte sa! Neuvedomujete si, čo to vlastne za brečku tlačíte do hlavy? Ale asi nie. Mrzí ma to.

Frankie a Johnny (1991)

Skvelá sexy komédia. Al Pacino a Michelle Pfeiffer sa k sebe neuveriteľne hodia. Chémia a príťažlivosť medzi nimi funguje a to je hlavné plus tohto snímku.

Autor! Autor! (1982)

Povedal by som až strhujúca komédia, líznutá strešteným humorom, čo sa veľmi do Al Pacinovej filmografie na prvý pohľad veľmi nehodí. Ale v tomto prípade to vyšlo.

Psí odpoledne (1975)

Príjemná nostalgická spomienka na moje neskoré televízne večere na prelome 80. a 90. rokov. Dosť sa čudujem, že som v tak skorom veku sledoval snímky ako je táto. Jednoznačným jej vrcholom je Al Pacino.

Sever a Jih - 1. kniha (1985) (série)

Klasika televíznej, romanticko - dramatickej zábavy, senzácia nielen v Amerike, ale samozrejme aj v našich končinách. Ale predsa skôr pre ženské publikum.

Sever a Jih - 2. kniha (1986) (série)

Pokračovanie megaúspešného seriálu, ktoré je rovnako romantické a heroické ako pôvodný epos.

Vražda v Orient expresu (1974)

Klasická detektívka ( jedna z najslávnejších ), vystavaná podľa tradičnej šablóny. Tu mu však na lesku a kvalite pridáva spektakulátrne herecké obsadenie a napínavá réžia.

Podivné dědictví (1972)

Nádherná klasika italo komédie s vynikajúcim Terence Hillom. Pobaví o 100 % lepšie ako väčšina dnešných komediálnych výplachov.

Časové pásmo bylo změněno