• Krátkometrážní
  • Hudební

The Banishing (2013)

Nič nieje také, ako sa zdá. Ale vedia ( a čakajú ) milióny hororových fanúšikov. Takýto twist v tomto prípade síce čakáte, ale on príde z druhej strany.

The Guest (2010)

Neoriginálnosť tohto kraťasu je rovnaká, ako aj jeho spracovanie. Nejde o nič viac, ani o nič menej ako o dobre známy twist. Kto sa vyzná, pochopí.

The Cop Cam (2016)

Neoriginálna dvojminútová ľakačka.

Skypemare (2013)

Cicatá, ricatá buchta ukázala, kde je jej talent. Myslím herečku. Nebyť jej bolestivého výkonu, tento ,,short,, by som považoval za jeden z tých najviac vydarených. No ale keď sa chlapi chcú pozerať viac na telo ako dej, tak nech...

Night Night Nancy (2015)

Všetko, čo som chcel napísať, s turbulentným podaním pripomenul komentujúci Likan7. Prečo ale vyššie hodnotenie? Lebo som sa bavil. Na úkor tvorcov.

The Letter (2016) (amatérský film)

Fandil som, prvé sekundy. Fandil som, pretože Česko(slovensko) má gule na horory ( GHOUL, ZLO ) a na takomto malom priestore sa môžu stratiť všetky naše negatíva. No a práveže sa objavili.

Suckablood (2012)

Takže, cucajúci palec nahor za štylizáciu a masky ( naozaj, kto by chcel mať takú mamku ) a jeden dole za hlúpy príbeh. Ale ktovie, možno som v týchto veciach len ´´cucák´´.

Dare (2013)

Twist strhujúci, spracovanie skvelé, nebyť toho prázdneho hojdacieho sa kresla, bolo by to originálnejšie.

Mother Died (2012)

Myslím, že kraťasy od Bloody Cuts majú skvelé záverečné pointy, aj keď občas sú výrazové prostriedky (pod)priemerné. Podobne, ako tu, sa stretávame práve s touto kombináciou.

Stitches (2011)

Hmm. Čakáte kedy to ( alebo kto ) vybafne, až je nakoniec 10 sekúnd pred koncom. A rozhodne ,,to,, nepatrilo do majiteľovej zbierky.