• Krátkometrážní
  • Hudební

Barbora Poláková: Kráva (2012) (hudební videoklip)

Barbora Poláková mi sadla. Tento videoklip je vtipný, trápny zároveň a hlavne okúzľujúci. Prečo vlastne tej ´´krave´´ nikto nedal kytku na Valentína? Dobytok.

Lana Del Rey - Young and Beautiful (2013) (hudební videoklip)

Song dáva najavo, že dámska časť obyvateľov tejto planéty, má jednu jedinú úzkosť. A to zostarnúť. A tento klip nám dáva najavo, že ak sa niečo podarí, nezostarne to nikdy.

Adele - Hello (2015) (hudební videoklip)

Toto bolo možno aranžované samotnými manažérmi a ľuďmi z nahrávacieho štúdia, tými čo si vychutnávajú tie najväčšie dútniky. Zhodila Adele kilá kvôli sebe, alebo kvôli kontraktu?

Justin Timberlake - Mirrors (2013) (hudební videoklip)

Veľkoleposťou, sa klipom z druhého desaťročia nového milénia, zrejme máločo minulého vie postaviť. Príbehy ale viaznu.

Imagine Dragons: Radioactive (2012) (hudební videoklip)

Poddal som sa a stačili mi na to iba neskutočne nadpozemské oči Alexandry Daddario.

Řezník: Ta holka v mym sklepě (2011) (hudební videoklip)

Neberiem to ako oslavu nechutností, skôr ako výplach niekoho, kto si na niekom inom h0nÍ.

Sia - Elastic Heart (2015) (hudební videoklip)

Video, ktoré obom umelcom ( Maddie a Shia ) vyhovuje. Až som sa bál, že dôjde k niečomu horšiemu.

Barbora Poláková: Nafrněná (2015) (hudební videoklip)

Človek by aj napísal, že...ale organizácia #MeToo, to v dnešnej dobe pod násilným a okamžitým odsúdením zakazuje.

Dr. Dre: I Need a Doctor (2011) (hudební videoklip)

Ako perfektné prvé dve minúty. Ale potom sa to nejako pohne k samoúčelnosti. A čo je škoda, video je naozaj natočené s plnou technickou poľnou.