• Fantasy

Mandy - Kult pomsty (2018)

Tohle bude hodně rozpoluplný. Chápu odpadáře, kteří by víc ocenili, kdyby šlo o obyč revenge film. Jenže tím Mandy není. Má totiž třeba exkluzivní vizuál a soundtrack, co se postarají o atmosféru, kterou jsem při žádným snímku ještě nezažil. Pak je tu taky neskutečně nasranej a ještě o kousek víc přehrávající Cage, kterej fakt nevím, kde se tam vzal. A taky tygr. Protože proč ne. Musím se přiznat, že ta "nudná" první půlka mě bavila víc, protože byla o něco víc pohlcující. Jen mě teda mrzí, že to ve finále nemělo nějakou pointu. Nebo teda vlastně jo? Budu rád diskutovat. I kdyby ne, já mám artový blbinky rád, takže hodnotím takhle. "Co chceš lovit?" "Partu pánbíčkářskejch pomatenců." "To se teď smí?" PS: Díky tomu někomu, kdo se před filmem vykoupal v Intergalactic bath bombě. Zážitek mi to posunulo ještě o level výš.

Kolébka ve větru (1999) odpad!

Komunismus je špatný. Víme? Fajn, pak si tuhle rádoby artovou, uřvanou hovadinu pouštět nepotřebujeme. Protože žádné další moudro jednoduše neobsahuje. Ano, ke konci se to začne brát trochu vážně, ale to už je prostě příliš pozdě. Ty dvě hodiny křičení za pár povedených písniček a závěrečnou čtvrt hodinu nestačí. Uvaděči Tima Robbinse před projekcí poplácali po zádech, protože prý nedělá kompromisy. Já se inspiruji a dám této zbytečnosti odpad.

Černé zrcadlo - Medvídek Waldo (2013) (epizoda)

/// Zajímavá myšlenka, kterou pohřbívají nesyympatické postavy a neschopnost ji nějak zajímavě rozvést. Nuda.

UnREAL - Season 3 (2018) (série)

Ač mě to mrzí, třetí ráda UnReal je zatím nejslabší. Quinn je pořád taková, jaká má bejt. Jay dostal zajímavou zápletku, která asi ale vyšumí do prázdna. Skoro se neřešily ratingy, najednou vůbec nevadilo, že v záběrech běží hudba. Že je nápadník tentokrát žena moc pocítit nebylo, čekal jsem mnohem víc. Zejména na konci byla některá rozhodnutí hrozně instantní. "Máš nějaké přátele?" stačilo, aby Rachel začala řešit svoji samotu. Produkce Jeremyho na konci byla neskutečně hloupá a odmítám uvěřit, že by něco takového v reálu fungovalo - což mě u tohohle seriálu doteď nenapadlo. To vypovídá docela dost. Cesta k hlavní myšlence finále - Rachel nikoho nemá - byla strašně zkratkovitá. Jo, a způsob, jakým se seriál zbavil dosavadní psycholožky :)) jedna zmínka. Luxus. Pořád to ale mělo svoje momenty, takže to na ty čtyři hvězdy je.. Promo na čtvrtou řadu vypadalo slušně, tak uvidíme.

Proč? 13x proto - Dvě líbající se holky (2018) (epizoda)

Zpátky v zajetých kolejích (demence). "Hm, já ironii nechápu" "To vlastně asi nikdo." Intelektuální hlody o ničem, nově navíc trvající celou hodinu. Kam tohle směřuje?