• Fantasy

Černé zrcadlo - Přijdu hned (2013) (epizoda)

/// Moc mě to nezasáhlo. Téma s androidy jsem už viděl zpracované zajímavěji. A ten poněkud bezradný konec hodnocení taky nepomáhá.

Prvních 100 - Red Queen (2018) (epizoda)

Podstatně menší blbost, než minule, a i docela zábavná. Ale to, co se stalo z Octavie... je naprosto neskutečně trapné.

Příběh služebnice - Neženy (2018) (epizoda)

Zatím ta druhá řada vypadá natočená pěkněji, až artově... Tohle ale byla nuda, tak jsem se jen kochal.

Penny Dreadful - Okázalé hrůzy (2015) (epizoda)

Velmi zábavný díl, z plesu na mě sálalo obrovské dusno, a tak jsem se těšil na velkolepé finále... to ale nepřišlo. Konec byl naprosté zklamání, od kterého jsem si sliboval mnohem, mnohem víc.

Tiché místo (2018)

Ooo, to bylo pěkné, jak jsem společně s "čsfd smetánkou" při projekci ani nehlesl. A přitom jsem ani nevěděl proč, protože film nevysvětlil, kde se příšerky vzaly. A to mi překvapivě vůbec nevadilo! Stejně tak oceňuji, že sotva mě ze začátku štvala jedna postava a myslel jsem, že mi tím zkazí celý snímek, tak... byla záhy odstraněna! Minimum dialogů v podstatě znemožňovalo abych se kysele tvářil nad jejich kvalitou. Chvílema ale haproval systém, podle kterého se kreatůry rozhodují bádat po obětech. Ke konci jsem v tom logiku bohužel přiliš neviděl. Co mě ale vytočilo nejvíc, byl otevřený konec. Vnímám to jako podpásovku. V součtu mi to ale dává slušnej horor, kterýmu s radostí hodim čtyři hvězdy! PS: to je taky nápad si v takový době dělat dítě.

Prvních 100 - Eden (2018) (epizoda)

edit: 7benjamin7 :DDDD Pokud mi to vůbec vysvětlí, rád hodnocení upravím :DDD / Hm, je vidět, že i autoři ví, jakej byla čtvrtá řada přešlap. Je totiž až příliš věcí, co nedokážou vysvětlit nebo obhájit, takže je jednoduše přeskočí a "prostě tak jsou." To bych byl jakž takž schopný tolerovat, jenže on ani zbytek nevypadá příliš slibně. Půlka dílu o Clarke mě nebavila, protože mi prostě nevysvětlila důležitý věci, a druhá bohužel vypadá, že půjde o to samé, tedy... že přijdou noví lidi, a s těma se zas bude hádat. Zda to bude fungovat ještě uvidíme, moc tomu ale nevěřím, a to jsem fakt do toho dílu šel s dobrou vírou. Jak už jsem říkal u posledního dílu páté řady, fakt se mohli snažit víc s tím, jak lidi vypadají po šesti letech. A finální záběr na Octavii mě fakt nebral.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Jestli to chápu dobře, tak od roku 2017 se nic nového nevymyslí - film totiž nepřihodil VŮBEC nic nového, jen používal to, co už existuje. Ale jo, ten výlet do hotelu Overlook jsem si užil hodně. Co jsem si ale neužil, byly stupidní hlášky, předvídatelný děj, některý naprosto nesympatický postavy a dementní záporák. No, na ty čtyři hvězdy to sice mohlo bejt, ale konec to klasicky zazdil. Vysvětlovačka jak pro děti ze školky, a to, že stovka lidí začne uhýbat jednomu týpkovi s pistolkou? To bylo dost prvoplánové. Za mě 65%, 4DX mělo občas fakt hezké efekty.

Smrt ve tmě (2016)

Jako pardon, ale Terminátora jsem si pustit nechtěl. 45%

Kráska a zvíře (2017)

Jednu hvězdu ubírám už za ta většinou ošklivá a generická hudební čísla. To o Gastonovi bylo vyloženě nevkusné. Hodně mě bavilo dění na hradě, mimo něj to bylo ale celkem utrpení. No a jak jsem přemýšlel nad čtyřma hvězdama, tak tomu ten přeakčněnej a časově nelogickej konec dost uškodil. Místama to působilo až fakt přeplácaně, a to říkám JÁ. :(

Ztracen v džungli (2017)

Jsem fakt hodně spokojený. Tohle je přesně to, co Radcliffe potřeboval, a já ho teď beru dost vážně. Ze začátku to sice vypadá všeljak, protože se všichni k sobě až příliš mají, ale vstup do džungle udělal své. Od stavby voru to začne být pořádně napínavé, a jeden moment byl fakt luxusně nechutnej! Vytknul bych snad jen o něco delší stopáž, myslím, že některé věci šly významně zkrátit, minimálně tolik halucinací být nemuselo. Jednu scénu mi pak doslova zkazily aktérovy zuby. Po třech týdnech ve špíně se i tak leskly jako sníh, což bych čekal, že si autoři pohlídají.