• Fantasy

Ostré předměty - Pach (2018) (epizoda)

Sopl tempo pokračuje. Jenže v půlce seriálu (!!!) to už nebaví ani mě. Závěrečnej prostřih udělanej tak moc špatně, že ani nechápu, co se v něm stalo.

UnREAL - Wild Card (2018) (epizoda)

Strašně, strašně moc to spěchá. Tohle byl děj v pohodě na dvě epizody.

Černé zrcadlo - Zkušební verze (2016) (epizoda)

Tohle jsem doslova protrpěl. A mohlo za to obsazení ještě horší, než v epizodě White Bear. Protože ten TÝPEČEK musel každý třetí SLOVO z nějakýho DŮVODU zařvat. Z epizody si skoro pamatuju jenom jeho hůůůů, hoooooúúúúúúúúúúúúú a naprosto idiotský hláškování. Ani jsem pořádně nevnímal tu finální pointu, jak jsem z toho byl víc a víc vytočenej. Opravdová noční můra.

Příběh služebnice - Slovo Boží (2018) (epizoda)

Jak poslední minuta dokáže znechutit celej díl. Jako chápu, co chce udělat, ale... jak? Zase zasáhne nějaká deus ex mašinka?

Ostré předměty - Zmizet (2018) (epizoda)

Takové temnější Sedmilhářky, chtělo by se říct. Akorát jsem se v tom občas ztrácel. Hudba vynikající.

Skokan (2018)

Film s celkem jasným poselstvím: nejsou prachy, nikdo se s tebou bavit nebude. Chyběl tomu někdo, komu bych fakt fandil. Ani hlavní postava mi nijak zvlášť k srdci nepřirostla, protože jsem se prostě pořádně nic nedozvěděl. Snímek totiž docela spěchal, a vynechal tak (alespoň podle mě) podstatný informace. Taky závěr mohl bejt o něco lepší. Ale určitě to ruskou, chladnou atmosféru vykresilo slušně. 70%

Mandy - Kult pomsty (2018)

Tohle bude hodně rozpoluplný. Chápu odpadáře, kteří by víc ocenili, kdyby šlo o obyč revenge film. Jenže tím Mandy není. Má totiž třeba exkluzivní vizuál a soundtrack, co se postarají o atmosféru, kterou jsem při žádným snímku ještě nezažil. Pak je tu taky neskutečně nasranej a ještě o kousek víc přehrávající Cage, kterej fakt nevím, kde se tam vzal. A taky tygr. Protože proč ne. Musím se přiznat, že ta "nudná" první půlka mě bavila víc, protože byla o něco víc pohlcující. Jen mě teda mrzí, že to ve finále nemělo nějakou pointu. Nebo teda vlastně jo? Budu rád diskutovat. I kdyby ne, já mám artový blbinky rád, takže hodnotím takhle. "Co chceš lovit?" "Partu pánbíčkářskejch pomatenců." "To se teď smí?" PS: Díky tomu někomu, kdo se před filmem vykoupal v Intergalactic bath bombě. Zážitek mi to posunulo ještě o level výš.

Kolébka ve větru (1999) odpad!

Komunismus je špatný. Víme? Fajn, pak si tuhle rádoby artovou, uřvanou hovadinu pouštět nepotřebujeme. Protože žádné další moudro jednoduše neobsahuje. Ano, ke konci se to začne brát trochu vážně, ale to už je prostě příliš pozdě. Ty dvě hodiny křičení za pár povedených písniček a závěrečnou čtvrt hodinu nestačí. Uvaděči Tima Robbinse před projekcí poplácali po zádech, protože prý nedělá kompromisy. Já se inspiruji a dám této zbytečnosti odpad.

Černé zrcadlo - Medvídek Waldo (2013) (epizoda)

/// Zajímavá myšlenka, kterou pohřbívají nesyympatické postavy a neschopnost ji nějak zajímavě rozvést. Nuda.