Hypnotizér (2012) odpad!

Další film který neměl být podle knižní předlohy natočen. Kniha perfektní, film sračka.

Ženy v běhu (2019)

Vždy, když mi někdo řekne "na tohle se podívej, moje na tom byla s kámoškama a nachlamali se", nedopadá to dobře. Už jen proto že jsem chlap. A (ne)připadá mi vtipné úplně něco jiného. Přišlo mi že se tam často přehrává, viz (bacha SPOILER) Vetchý, kondom a okurek. Ale vcelku je to pro mě po dlouhé době taková milá, docela koukatelná česká rodinná podívaná, ne tak zcela ale ze života.

7 životů (2017)

Celkem reálná vize budoucnosti. Je možno dáti sedm hvězdiček?

Sněhulák (2017) odpad!

Zdlouhavý, roztahaný příběh. Kdybych nečetl knihu, zase vím prd o co šlo.

Rapl (2016) (seriál)

Jsem z tohoto počinu smutný a na rozpacích. Čekal jsem policajta Rapla, který bude mluvit jako Rapl, lítat jak Rapl, chovat se jako Rapl, lidi z něho budou posraní... A co jsem dostal? Uondaného strejdu, možná taťku, který věčně hulí a to i v autě, huhňá (ostatně celkově zvuk nestál za nic; když jsem dal hlasitost +, řvala hudba, když -, tak jsem vlastně neslyšel nic). Jesli se to mělo podobat něčemu severskému? Nepodobá. Nevyužitý potenciál Hynka Čermáka. A ta parodie na policajta v podaní Tomáše Jeřábka? No doufám že nikdě takový není, hodí se na něj hodit leda tak zelenou bednu.