Zabijáci (2014)

Jestli jsem "jedničku" ohodnotil dvěma hvězdami, tento počin musím pouze jednou (na hranici Odpadu). A připadá mi, že většina vysokých hodnocení neprošla knižní verzí příběhu. Filmové podání mě totálně nebavilo, a to ani přes "napětí", brutality a nahotinky. Jestli mi duo hrdinů v knize občas lezla krkem, tady mě ani neoslovila a Rose, která v knize velice vyniká svou osobností a zvláštností, ve filmu jako by ani nebyla, prostě křoví. Škoda. Jestli budou další filmová zpracování oddělení Q, asi si je odpustím.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009) odpad!

No jsem naštvaný! Zase se ve stylu vyprávění příběhu počítá s tím, že všichni četli knihu! Protože kdybych ji nečetl, tak vím úplný rašle (rašle = hovno jak mašle) o co vlastně šlo. A Michael Nyqvist? I naše kočka má větší herecké nadání.

San Andreas (2015)

No. Davám jednu hvězdu za Alexandru Daddario. Za ty její kukadla. Třeba.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Pořád se nemůžu zbavit dojmu že kdybych nečetl knihu, tak bych stále nevěděl o co ve filmu vlastně jde. Nicméně je toto povedenější než Švédská verze (2009).

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Kdybych nečetl knihu, která je Bohu díky tisíckrát lepší než tato filmová verze, dal bych stěží pouze jednu hvězdu. Nudně se táhnoucí děj, kde pořád na něco čekáte.

Sanitka 2 (2013) (seriál) odpad!

Těšil jsem se. Byl jsem zklamán. Čekal jsem že mě první díl Sanitky šokuje, překvapí, abych měl motivaci koukat na další díly ... ale tohle? Nepovedlo se. Nudné, utahané, staré tváře mi tam nějak byly na obtíž až některé zbytečné. Myslím že pan Hubač ml. měl poslechnout svého otce a spíše seriál orientovat právě jen na záchranáře, protože ti si fakt uznání zaslouží, a vykašlat se na předchozí obsazení. Po prvním díle končím. Možná místo odpad!, by se hodilo sračka!.

Nikita (2010) (seriál)

Nehodnotím ... Prostě mě to nebavilo. Chápu použití stejných jmen jako v seriálu s Petou Wilson, ale k postavám (obsazeným hercům) se prostě nehodí. Nuda, nuda a zase nuda. A akční scény? Nuda. Technologie? Počítače? Vybavení? Nuda.

V utajení (2010) (seriál)

Celkem mi vadí obsazování herců hrajících ''slepého'' (Christopher Gorham) , když je jeho tvář celkem profláknutá z jiných seriálů kde viděl a já mu tu slepotu prostě nějak nevěřím. Ale jinak dobrý, nenáročný a lehký letní zaplnění obědového času, což odpovídá mým 3*.