Propast (1989)

Zaujímavý počin aj keď moc zdĺhavý a koniec efektný aj keď nelogicky ale to je tým scifi

Svobodní se závazky (2011)

Celkom príjemné kamarát taky rád akurát s deťmi to prvé bolo lepšie ale aj tak príjemný film pár krát vycaril úsmev na tvári a reálny život dnešku

Vyjednavač (1998)

Lepší film s podobného prostredia som ani nevidel s dobrým dejom a obsadením pre mňa top

Hra (1997)

Takto zvláštny film som už dlho nevidel vcelku ale veľmi poučný týmto by mali prejsť všetci mocný sveta aby pochopili zmysel života a nielen všetko o peniazoch prinútiť človeka zmeniť svoje zmýšľanie v ľudskosť

Zápisník jedné lásky (2004)

Také pekné tri niektoré filmy podobne sa mi viac lúbili ale Rachel je sladká ako vlastne všade..

Saltová (2010)

Výborné obsadenie fajnovo prepletene A prekvapivé vyvrcholenie len to vyzeralo ako na pokračovanie nedokončené že si ma divák domyslieť. Scény S preskakovanim áut ale už boli moc aj na mňa takže nereálne ináč po dlhej dobe som rád konečne uvidel jolie

Carrie (2013)

Carrie pekná mama desiva triky fajnovo ale dejovo suchá nič moc neponúka nevidel som originál ale toto nie

Osamělý mstitel (2003)

Celkom dobre natočené vín sa do tohto hodí. viac menej cakatelny zvrat ale vin má aj tak posledné slovo

Království (2007)

Tento film som si pozrel kvôli udalostiam bo svete veľkom zaujal ale toto nieje môj žáner aj keď zručne aj S výbornými hercami podaný