Exmanželka za odměnu (2010)

Tak na tenhle film jsem se těšila, Butler mě oslovil v PS: MIluji tě a já čekala tu samou bombu! Bohužel, tohle jsem za odměnu neměla. Nejvíc mi asi nakonec vadila snaha o krimi zápletku. I když, i snaha se cení.

Vrahouni (2010)

To takhle jednou čekáte 93 minut na konec. Neee, pomoc!!! Kutcher mi rozhodně nepřijde jako typ nájemného vraha. Musím se přiznat, že jsem ho vůbec viděla hrát poprvé a je to málo. Alespoň pro mě to bylo málo. Heigl ale nemůžu upřít, že tahle role jí sedla. Její počáteční image hodné slečny, pak výborné ženušky, se, i když očekávaným, zvratem změní a to se povedlo. Kutcher se nezmění :) Ten tam je, aby to hezky vypadalo. A úplně nejvíc mě dorazilo zjištění, kdo všechno je tam jakože padouch. To na mě bylo trochu přitažené za vlasy, no, trochu hodně.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Cameron Diaz opět nepřekvapila, začínám si myslet, že její postavy nikdy nebudou už jiné. Pořád ta rozvrkočená, trochu ztřeštěná a bez jasného směru. Cruise se veze na svém impossible již léta, i přes těch jeho pár centimetrů je pro ženy v akčních scénách zajímavý, a že ty za to tady stojí. Scenář ovšem zklamal :( víte už od poloviny, co se bude dít. Budem bourat, jezdit na motorce a překvapovat svým šarmem.

(K)lamač srdcí (2010)

V prvních minutách mě film nadchl, zvláště po úvodním vysvětlení, cože je Romain Duris zač. Navíc ten jeho kukuč "jsem nevinný sirotek, hledám pochopení" vás příjemně osloví. Vanessa Paradis mi sice v polovině filmu začla být poněkud méně sympatická (ne sama sebou, ale role nevím, rozmyslím se, jsem charakter, jsou již profláknuté). Nicméně, zázrak bych v tom nehledala, styl "nechtějí se, chtějí se, zamilují se a vezmeme se" je okoukaný už na všechny kontinentální poměry. Přesto, herecké výkony uspokojivé, téma zajímavé.