Přízračný svět (2001)

Ghost world, alebo istá Scarlet Johanson s perami a prsami k nakousnutí a Thora Birch v roli the baddest bitch. Ale nemohol by mi niekto vysvetlit ten koniec??

Do naha! (1997)

Je to jedna z mála komédií ktoré som ani nemal chuť dopozerať do konca. Dopozeral som no oľutoval som. Anglický mierne priteplený, suchý, nudný až depresívny humor ma proste neberie. Je to urobené v roku 1997 ale vyzerá to tam všade akoby v 1986. Mne to prišlo vtipné sprepáčením asi ako britský kráľovský ťaví prd.

Užívej si, co to jde (2009)

Priznám sa, že keď som zo začiatku počúval toho mrzutého ukecanca, hovoril som si, že čo je toto za odpad? Našťastie som vydržal pri vedomí a premiestnil sa z arktídy na saharu. Dojmy z filmu sa šplhali do výšky a explodovali ako ortuť v teplomere v momente keď púštne slnko dosiahlo svoj zenit v tme pred záverečnymi titulkami..

Staré báje vikingů (2003)

Hustá je mlha vekov, čo zastiera prastarú dobu nášho slavného rodu. Čo bolo pred tým ako posekali Svantovitu hlavu i volchvov háj, povláčili Radegasta, zborili chrám Triglava a vládu prevzal kríž? Zaujimave video zostrihané z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=qYwdiUPFRCg

Trailer for a Remake of Gore Vidal's Caligula (2005)

Toto možno zostrihať a urobiť z toho antickú reklamu na pleťové mlieko. Produkujú ho kvalitní slovanskí otroci prírodnou cestou z prírodných surovín a kúpite ho priamo na forum romanum v multipack balení aj s otrokom, vzorka je zdarma. V istých momentoch tu Mila vyzerá zaujímavo.

Andaluský pes (1929) odpad!

Nechutnosť ktorá ma neskutočne nudila. Mám uprdele komu sa to kedy páčilo a kto bol na premiére. Nemávam nočné mory a nemám rád keď niekto vytrhne krave oko a hrá sa že ho rozrezáva dievčaťu. Vôbec nemám rád mŕtvoly oslov na klavíroch. Nemám rád zúfalé výzvy k samovražde od nestabilných potenciálnych samovrahov po ktorých premietaní tehotné ženy potratia. Nemám rád keď je psychopatický režisér pripravený hádzať do divákov kamene ak by sa im náhodou film nepáčil.

Den cvoka (2002)

Pracujem takto s kamarátom poliakom a on: "To jest do dupy, kurwa." A tak sa na neho čučím, že akože čo. Ale on zase: "wszystko jest do dupy, pierdole to. " Dívam sa na neho a keďže mám rád komédie tak medzi rečou (Téma bola: Wszyscy tutaj sa kutasy) sa pýtam, že aká domáca sa mu najviac páčila. Sa zamyslel a povedal: "Wszystko jest popierdolone, kurwa mac. Jednak Dzien Swira jest bardzo dobry, to zobacz." A tak som si ho pozrel, ten film. Dívam sa na Adaša a hovorím si: Kurwa mac, však to je celý on (ten kamarát)! Preto z neho nie som práve nadšený.

Nie kłam, kochanie (2008)

Ste romanticky založené dámy a rozumiete polštine? Potom je tento film priamo pre Vás! Ak neviete polsky -nič to- je to dosť smiešny jazyk ktorému sa dá intuitívne porozumieť (napr. Policjantka szuka kamizelku guloodpornu). A ak ste chlap, potom musíte vedieť že vo filme hrá toho času najkrajšia polská herečka na place. A je to polsky! 100 bodov!