Láska In Memoriam (2007) (TV film)

Úžasná haluška plná periel typu - "Panna a musí jít na potrat.. To nasere." - s rozkošnou študentkou Zuzkou zamilovanou do svojho idola. Rozkošnou natoľko, až sa idol spadnutý na hlavu zamiluje do nej. Vedome ho podhodnocujem a dávam len 4 hviezdy! Lebo ono úsmevne paroduje sám seba.

Milarepa (2006)

Milarepa sa tak ako Princ Gautama stal osvieteným a tento film je o prvej polovici jeho života. Ano, práve o tej polovici života v ktorej síce čarami ale predsa vraždil a oni mu zato išli vidlami po krku. On sám povedal, že ktokoľvek o ňom čo len začuje, dostane požehnanie a bude chránený pred zrodením v nižších oblastiach života. Tak ľudia, na čo čakáte? Hybaj na Milarepu.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Hodne slabé. Hovňácký humor spôsobil že sa mi na perách objavil pár razy náznak úsmevu a na odpad to teda není. No nerozosmialo ma to. No nie. Uhýbanie sa ranám na motivy matrixu či mixovanie rybyčiek mňa nerozosmialo. Ako prvý som videl druhý diel a bavil som sa kráľovsky. Toto mi potom prišlo len ako tisíckrát vylúhovaný čajík.

Alenka v zemi za zrcadlem (1998) (TV film)

Táto verzia Alenky je podľa môjho arogantného názoru príliš prefilozofovaná, ukecaná, divná a miestami nudná, k tomu veršovaná z hladiny až do dna. Pri sledovaní som sa cítil ako v ríši divov. Nie vždy to bolo príjemné ale niekedy to bolo príjemné. Ah áno, práve Kate Beckinsale je podľa môjho prostého názoru to najkrajšie v celej tejto ríši za zrkadlom. Už len prejsť do krajiny zázrakov, znovu mať sedem a sa hrať.

To byl zítra flám (2010)

Tuto niekto pojedol hríbkov a v šialenom tripe zbúchal "scénár", niekto sa zhúlil a zrobil "film". Primerane stupídne, fekálne, vulgárne, nechutné a miestami brutálne. A ako bonus sa tu dajú vidieť aj ultimátne kozy! Nanešťastie neustále kydy Jacoba, že čo sa v tej minulosti môže a čo nie splachujú hodnotenie blízko k odpadu filmovej žumpy. Z neho ho vyťahuje jen bombová plechovka Chernobilu. Viac dať nemôžem.

Alenka v říši divů (2010)

"Proč vrána vypadá jak psací stůl?" - "Nemám ponětí." Úžasné 3D! Úžasný Johny D.! "Alenka? Tá Alenka?" - "To tu právě nikto neví." Neobyčajná koczka, Mia Wasikowska! Neobyčajná myška ktorá kole oči! "Do politiky se nepletu."  Neprekonateľné záverečné titulky! Neobyčajne úžasných 60%! Volte Tima Burtona!

Sexmise (1983)

Jeden z diamantov poľskej kinematografie a prehliadka krásy poľských Žien z pred 25 rokov. Český dabing je vtipný ale pozor, originál je ešte vtipnejší!