Orphan (2009)

Ste milujúci pár ktorí nemôže mať deti? Uvažujete o adopcii? Len do toho, veď horšie ako v tomto horore to ani byť nemôže. Upokojil som Vás? Že nie? No tak sa viac milujte a nepozerajte na *****iny.. ::: Svojim spôsobom, päť hviezdičiek.

Úsměvem ke štěstí (2007)

Z istého úhla pohľadu možno i naivné, a možno i tak jednoduché jak odpad od IMPAIRED Viktorie. ::: Next!

Oko dravce (2008)

Výborný film. Chytí vás, pohltí a vtiahne dynamicky doprostred diania. A až keď sa náhle rozsvietia svetlá tak sa preberiete z hypnózy, ucítite závan kedysi známeho parfému a dotyk povedomo hebkej ruky a až s nežným úsmevom vašej priateľky si spomeniete že vaše meno je John A. Leeway a nachádzate sa v kinosále v štáte Kansas. Pozriete sa na dekolt s náhrdelníkom, hodinky a za 1260 sekúnd už vám prinesú ku Arch Tuckerovemu couvée Chambourcin & Cabernet ročník 2009, nazývanému FlyBoy Red, korenenú bombu značky Fajitas. Na druhý deň ráno o 9:16 si s Vami váš šéf pohovorí na tému neskorých príchodov a deväť mesiacov nato sa podrobíte testu otcovstva - pozitívnemu. Už devátnásť rokov nato sa syn Susan J. Canahan stane zamestnancom v US Air Force s aktuálne najvyšším intelligence quotient, jeho zaradenie - AIRA artificial inteligence research and application. ::: Over

Legendy z Dogtownu (2005)

It's cool. Oah.. It's cool. Everything is cool. I was forgot Jake everything is cool 'couse you're a famous (*S*K*A*T*E*B*O*A*R*D*E*R*).. It's cool.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Počiatočný chlad integrovaných obvodov sa šmahom čarovnej paličky mení v číročíru ľudskosť. A to takú čo ti vytrvalo a neúnavne akoby so zvrátenou radosťou celé veky rve srdce z hrude a tlačí slzy v oči. Túžiš a chceš, žiadaš modrovlásku celé miriády eónov o jediné a alebo nechceš byť vôbec.. Ser na to. Poznáš tento? ::: Dieťa píše list z nemocnice: "Milý darca. Ďakujem ti za tvoje srdiečko a dúfam, že sa uzdravíš tak skoro ako ja." 90%

Jumper (2008)

Tak kto z vás chce byť Jumper a poriadne si to užiť? Ja rozhodne!

Gympl (2007)

..ale v momente keď zvodne zažmurká na kameru Lenka Jurošková mám chuť dať plný počet a keď ukáže prsia, tak to sa už vidím obdivujúc jej vnútornú krásu na komíne. ::: Ja na ženách obdivujem predovšetkým ich vnútornú krásu. Keď som vo vnútri, je to krása...

Muži, co zírají na kozy (2009)

Film je to v podstate o kozách. George Clooney uprene sleduje kozu a koza z toho bezducho ovisne. Stále vidí tu kozu pred sebou keď zaspáva a tak sa rozhodne vycestovať na tajnú misiu do Iraku aby oslobodil všetky iracké kozy. Polomŕtvy nasleduje kozu na púšti aby ho doviedla ku vode a ďalším kozám. Iba vďaka nadprirodzeným schopnostiam nájde uprostred Iráku velehľadané kozy a vypustí ich zo zajatia. Dá si LSD, uletí a už ho nikdy nikto neuvidí.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Zatiaľ čo väčšinu času som sa neskutočne nudil a pozeral na hodinky, pri muzikálnej časti som už podvedome hľadal únikový východ. Videl som však na vlastné oči človeka čo mal však väčšinu času pri sledovaní tohoto filmu na tvári neskutočne blažený výraz a pár razy sa od srdca rozrehotal. Čiže zaslúži si aspoň tú jednu hviezdičku.

Český sen (2004)

„Kdo věří, že jevy jsou skutečné, je hloupý jako kráva. Kdo si myslí, že jsou neskutečné, je ještě hloupější." ::: Odpad!