Mučedníci (2008) odpad!

Kamarát mal pri sledovaní tohoto tu pochybnosti o tom či je normálny keď toto pozerá. O psychickom zdraví tvorcov však pochýb nemal. Celý ten film a príbeh je tak zmysluplný akoby istý sadista a francúz Adolf H. prišiel s projekciou o situácii v koncentračných táborov kde prezentuje všetky tie atrakcie ktoré prichystal pre väzňov. Nadšene naturalisticky predvádza najmä športovú streľbu z brokovnice do utekajúcich detí od chrbta a techniky sťahovania krásnych žien z kože. Ďalej ujisťuje že toto všetko robí v záujme obetí samotných. Lebo predsa to čo ich čaká na druhom svete bude oproti tomuto hotové najvyššie šťastie. A čím viac a dlhšie trpia teraz, tým väčšie šťastie a blažený pocít potom. A čím viac obetí, tým viac im vlastne pomáha! Všetci mu tlieskajú a nakoniec si strelí do hlavy. No, asi nespracoval že mu jedna obeť tesne pred nanebovstúpením pošepkala do uška svoju transcendentálnu skúsenosť: "strčte si to hovno nazad do prdele."

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Videl som Director's Cut. a je to viac dlhé než dobré. Ktovie, možno klasická verzia je viac dobrá ako dlhá. "Smell that shit, baby!" - "I smelt it."

Bruno (2009)

Hviezdička za krútenie mluvícim čúrákom a dobrú hudbu. No i tak je to horšie než rakovina.

Víla Zuběnka (2010)

Chápem že cieľovou skupinou majú byť malé severoamerické deti ktoré sa tomu akože majú smiať ale aj tak to je najväčšia možná konina pod slnkom.

Dostaň ho tam (2010)

A v Rolling Stones jsem četl že Afické dítě je na třetím místě za hladomorem a válkou v řebríčku velkých afrických katastrof.

Modigliani (2004)

"Meraviglioso.. Si." Silné emócie. Škoda, no stalo sa. Aj keď si myslím že tu pána umelca trochu prikrášlili aby vyzeral lepšie. Ale neveľmi záleží čo si myslím. Kto má záujem si pozrieť looserov nablýskaný životopis, ten si ho pozrie. Viem o ľuďoch ktorí po sebe v živote zanechali viac než zdeptanú mŕtvolku v mŕtvole, a pitvať sa v tom?? Zaslúžia si tú poctu byť na plátne aj s celým ich životným odkazom ktorý človeku nesie nezmerný úžitok. Čo priniesol odkaz pijana čo čarbe dlhé krky.. Nie som na neho príliš mäkký?

Pán draků (1982)

Ľahká a náležite pripečená kung fu komédia na neskorý večer s mladým Jackiem Chanom korenená pre európana podivným Hong Kongským humorom z rokov 80tych. Ideálna jak pre unavených nadšencov choreogafie bojového umenia, tak i aktívnych futbalistov, rugbystov a nohejbalistov ktorí si pri filme jednak príjemne zdriemnu ale sa i v pravý čas prebudia.

Hon na myš (1997) odpad!

Viem že sú ľudia ktorým sa toto veľmi páči a sú ľudia ktorí to môžu pozerať každý deň 365 dní v roku. Vporiadku. Ja to rešpektujem. Hodnotím to ako hodnotím. Mne sa ten film nepáči a nevidím jediný dôvod na iné hodnotenie. Comprende?

Parfém: Příběh vraha (2006)

Čo je to tá geniálna múdrosť ale bez akejkoľvek kvapôčky esencie súcitu? Marné prchavé nič. Za všetky tie nevinné panny i štedré prekrásne devy ktoré nechal umrieť škrtám všetky tie hviezdičky, hnusný smrade, chcípnííí netvore! Ops.. Consummatum est.

Velký třesk (2010)

That's not my cup of tea! ::: Škoda Farby