Herkules (1997)

Hrozně mě štvou písničky v animákách! Dlouho jsem neslyšela nic otravnějšího a bohužel mi to kazí celkový dojem z filmu i když jsem ho jako malá zbožňovala.

Diktátor (2012)

Diktátor předčil mé očekávání, původně jsem si myslela, že to bude jasnej odpad.. no a musim říct, že jsem se docela nasmála a některé hlášky se mi z paměti budou těžko dostávat :) Na druhou stranu, o trapný scény nebylo taky nouze a znovu ho vidět už nemusím, stejně jako Bruna či Ali G.

Rychlý Stripes (2005)

Za český dabing přidávám hvězdičku, jinak Hezucký coby pan Husa válel :))

Madagaskar 3 (2012)

Pokračování u animáků zrovna nemusím, ale v tomhle případě jsem byla spokojená. Výbornej soundtrack, skvělý hlášky a dost nelogický scény.. no co aspoň byla sranda :)

V těle boubelky (2009) (seriál)

Docela fajn seriál a fakt se divím, že se vysílá právě na nově. Rozhodně by si zasloužil lepší vysílací čas.

Asterix v Británii (1986)

Pro mě nejslabší Asterix. I když má pořád skvělý hlášky, tak ty bohužel neutáhnou celej film a docela jsem se místama nudila.

Henjelgwa geuretel (2007)

Když tak koukám na hodnocení, tak jsem asi jediná kdo dal tak nízký.. Co se mi na filmu fakt líbilo byla atmosféra a celkově vizuální stránka. Nudný dialogy mě zabíjely a při pohledu na výrazy některých postav jsem dostávala záchvat smíchu. Musela jsem se docela hodně přemlouvat abych dokoukala druhou část, která je teda o hodně lepší než první. Škoda, čekala jsem zajímavou hororovou pohádku a i když jsem zastánce jihokorejských filmů, tak víc jak dvě hvězdičky nedám.

Hostel III (2011)

Pro mě nejlepší díl, škoda že se to pořádně povedlo až na potřetí :) Děj předčil všechna moje očekávání, jen škoda toho předvídatelného konce.

Všude dobře, proč být doma (2009)

To je nějaký prokletí, že objevuju tak výborný komedie až teď... :) Perfektní humor a hlášky, nemám téměř co vytknout.

Navždy spolu (2012)

Romanťárny nemám ráda, zvlášť ty s typickym americkym happyendem. Nicméně musim uznat, že tohle se mi líbilo, a ne málo. Na Channinga byl hezkej pohled (i když coby plešoun se mi líbí daleko víc!) a Rachel- ne nadarmo patří mezi moje top herečky. Další plus je za skutečný příběh jimž je film inspirován. Je pravda, že ve filmu byly občas slabší okamžiky, ale jako celek to působí příjemně a nenuceně na city diváka.