Stážisti (2013)

Film trošku přiblížil prostředí Googlu, ale někdy jsem si říkal, jak ti dva mohou být tak tupí a že jim to nedochází? Strašně ukecaný film, že jsem měl občas problém něco pobrat. Ovšem vtípky by se daly trošku ještě vypilovat ale nápady dobré. Další plus je obsazení herců, kde jak Vaughn i Wilson ukázali své charaktery, které jsou typické snad pro všechny jejich filmy. Pro změnu zas něco nového co tu nebylo. Horší průměr...

Nespoutaný Django (2012)

Zábavné, napínavé, famózní. Říkal jsem si proč to tak všichni chválí. Z časových důvodů jsem se k tomu dostal až teď a lituji, že jsem to neviděl dříve, protože herecké výkony (nejen Ch. Waltze, který byl TOP) byly na vysoké úrovni. A ocenění? Jsou jen právem zasloužená. S čím Quentin přijde dál?

Mládeži nepřístupno (2013)

Tak jsem se na to těšil (jak se nasměju) a takové zklamání. Váhal jsem od odpadkovém koši..

Následuj svůj sen (2011)

Jako fanoušek LFC nemůžu také nic jiného dát, jen jsem čekal, že bude ještě něco víc, třeba jak prožívá finále v Istanbulu nebo co bude se Zukičem když už se tam teda zjevil, ale i tak jsem spokojen.

Méďa (2012)

Začátek nasadil vysokou laťku, jsem jsem se nasmál celkem často. Později to upadalo a děj se dal čekat. V některých "hlodech" jsem viděl sebe nebo své kámoše. Po delší době super komedie!

Diktátor (2012)

To je tak blbý až je to dobrý. Dosti vylepšený Borat, zde jsem se aspoň více zasmál.

Temný rytíř povstal (2012)

Byl jsem na liberecké půlnoční premiéře a musím uznat a jsem rád, že jsem to viděl co nejdříve. Temného rytíře, který povstal považuji za druhý nejlepší film, co jsem kdy viděl a neptejte se na to, který je první, to je předvídatelné. Předchozí díl nasadil velmi vysokou laťku, ale tvůrci se tím nenechali zastrašit a stvořili další filmovou bombu! Přestože byly některé části filmu předvídatelné, stále jsem byl překvapen, co si na nás ještě vymysleli. Každopádně již s předstihem mohu říct: FILM ROKU!

Johnny English se vrací (2011)

Takový otřepaný a očekávaný děj. Oproti prvnímu vydání ubylo i na vtipu, zasmál, no, spíš pousmál jsem se ve třech případech, přesto dávám hodnocení, jaké dávám, mohlo bejt zápornější.

X-Men: První třída (2011)

Tento díl mi kompletně změnil pohled na sérii X-Menů. Budu se opakovat, ale vynikající výkony herců dodaly filmu tížený úspěch. Těším se na nějaký ten další díl a tento hodnotím jako jeden z nejlepších filmů tohoto roku (alespoň ve své kategorii).