Nelítostný souboj (1995)

Dokonale spracovaná psychika postáv, ktorá na konci snímku zohralo veľkú úlohu! Som rád, že tento film má až 2 a trištvrte hodiny, pretože som si užíval každú minútu.

Rain Man (1988)

Môj najobľúbenejší film! Skvelý výkon Dustina Hoffmana a veľmi sympatický Tom Cruise, dobrý nápad, dojímavý koniec a zábava v kasíne. Hoffman si počas natáčania myslel, že to bude brak a vidíte ako to dopadlo. 100%

Pretty Woman (1990)

Je to proste klasika ale v porovnaní napríklad s Améliou tak je toto pre mňa len neoriginálna romantika i keď s kúskom čara. 70%

Chaos (2005)

Ku filmu som pristupoval s nezáujmom ale postupom času ako sa film rozvýjal ma celkom dostal. Myslím, že si tento film zaslúži viac rešpektu ako 2 hviezdičky od popredných užívateľov. Príbeh začína veľmi jednoducho ale čoraz viac sa zamotáva a to o konci ani nehovorím. Dávam 70%

Kickboxer (1989)

Tento snímok patrí medzi vrcholovú tvorbu Van Damma a hlavne medzi tú nie až tak prehnanú, i keď zniesol 50 násobok možného - ale tu ku tomu patrí je to film a dobre spracovaný, hlavne tréning ma bavil a taktiež ten posledný soundtrack bol krásny.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Celkom ma zaskočilo vysoké hodnotenie, pretože som si nemyslel, že až toľko ľudí dokáže oceniť tento film. Mimochodom uvedený žáner komédia mi nejako nesedí.

Kmotr (1972)

Tento film je klenotom kinematografie a jedine ako ho môžem okomentovať je, že sa pousmejem a pokrútim hlavou(len v tom najlepšom slovazmysle).

Alpha Dog (2006)

Potom čo som si pozrel hodnotenie som sa rozhodoval či ku tomuto filmu nahliadnem, nakoniec ma ku tomu dotiahli obsadenie(Emile Hirsch, Justin Timberlake) a neľutujem, chytilo ma to! Dobré soundtracky a celková atmosféra ma bavili a to už o konci ani nehovorím. Životopisná dráma s Emilom Hirschom sa nezapre.