Bratři (2009)

Krásna herečka, sympatický herci, príjemná atmosféra, problematika "stratenej generácie", láska, tragédia v novom podaní Americkej filmarčiny len za 105 minút.

Alf (1986) (seriál)

Alf je proste borec a toto je jeho vec. 100%

Královna XXL (2008) (TV film) odpad!

Kto točí takéto filmy? 0%

Krvavý diamant (2006)

Ja proste musím dať 5* lebo, keď vidím DiCapria v filme z nabitým dejom a ešte aj z krásne smutnými pohľadmi na Afriku je to naozaj úchvatná kombinácia.

Pláž (2000)

Film, ktorý ma dostal, istotne by som ho nezaradil medzi najlepšie filmy ale môžem tvrdiť, že medzi najobľúbenejšie určite áno. Prekrásne zábery prírody a ta atmosféra. Akurát nechápem to poslabšie hodnotenie, mne v tomto filme azda nič nechýbalo.

Donnie Darko (2001)

Špica v žánru mysteriózna dráma. Keď som tento film prvý krát dopozeral, nedá sa povedať, že som mu tak úplne chápal a tak som bol donútený dlho hľadať na internete vysvetlenie(v češtine/slovenčine je to ozaj drina). Ľutujem však to, že takýto kultový film si na seba ani nezarobil! Rozpočet: $4,500,000, Zisk: $727,883

Čistá duše (2001)

Mysteriózna životopisná dráma. Unikátna kombinácia mojich obľúbených žánrov stvorila film, ktorý sedí na tróne mojej TOP 10.

Muž na Měsíci (1999)

Celý film som váhal nad hodnotením ale posledných pár minút ma presvedčilo o 5*. Naozaj veľmi dojemný záver, aspoň ja som to tak vnímal. Jim Carrey sa nezapre.