• Thriller

500 dní se Summer (2009)

Nebavilo ma to. Nuda, pomale, ani komedia, ani romantika. Ziaden spad, chronologia. Pre mna bez hlavy a paty, uspavanka.

Make It or Break It (2009) (seriál)

Myslim, ze ked si pozriete 48 casti v priebehu 5tich dni, nebolo by fer, nechat tomuto serialu 3 hviezdy. A ocenujem hlavne to, ze niekto sa pustil do sportoveho serialu. To sa nevidi casto. A behom 2-3 serie boli uz prestrihy na vykony pozeratelne a hlavne uveritelne. Takze super:)

Gardens of the Night (2008)

Davat tomuto filmu 5* mi pride az pohanske... Neuveritelne smutny a pod kozu iduci film. Kde je vsetko v naznakoch a predsa tak jasne. Atmosfera a podanie je neuveritelne.

Tři životy (2007) (TV film)

Pekna klasicka rozpravka, avsak ja z tych hlavne mladsich hercov uz citim taku tu stratu cistoty alebo ako to povedat a to sa v takejto rozpravke dost bije.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Knihu som citala v obdobi, ked u nas vysla ako novinka. Nebavila ma a tak som sa do filmu vobec nehrnula... Musela som nan dospiet a dnes po pozreti musim skonstatovat, ze sa tak stalo. Vsetko bolo tak ako malo byt a film sa mi velmi pacil.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Z mojho pohladu to nemalo ani hlavu ani patu... Dokonca ani myslienku filmu som v tom nenasla. Proste nic nehovoriaci snimok a to som fanusikom HP. Avsak tento film nemal ziadnu pointu, ziaden priebeh, nic... Ani prostredie nebolo pre mna nicim zaujimave, dokonca ani vyber hercov. Nebolo sa naco pozerat. Jednu hviezdu dostava "krtko - zberac zlata" a kusok aj mukel (miestami) and that´s all. Smutne! Cakala som, ze to bude spackane, ale tak na 3 hviezdy...

Aliance (2016)

Jedina pozeratelna cast z tejto trilogie. Konecne normalne spracovanie knihy, i ked zaver kapanek iny. Spokojnost:-)

Zrcadlení (2015)

Celkom nuda. A mierne afektovane herecke prevedenie. Ale jednu hviezdicku za zaverecne titulky so super hudbickou:-)

Stockholm, Pennsylvania (2015)

Atmosfera filmu dobra, primerana k situacii. Ze dej plynie pomaly nevadi, kedze s takymito vecami sa aj vyrovnava pomaly, nie su dynamicke a pod. Co mi vsak strasne vadilo - boli rodicia. Ako viem, bol to scenar, ale ten uvod... To bola cista katastrofa. Ako fakt? To, ze potom matke preskocilo - OK. Ale to privitanie a otazka otca: "Porozpravaj nam nieco o sebe..." wtf? Neskutocne ma to rozculovalo. Saoirse bola super ako vzdy, ponala rolu vyborne.