• Thriller

Let the Right One In (2022) (seriál)

Stvrta hviezda za zaver prvej serie. Len neviem ako sa tymto sposobom caka na tu druhu ... :D

Nový vánoční příběh (2022)

Dost zle a to zboznujem gycovite vianocne filmy... Za mna nuda, problem pri filme zotrvat.

Vydrž! (2022)

Napinave, nebala by som sa ist do toho na zaklade zapornych recenzii :-)

Monstrum (2022) (seriál)

Sila... Perfektne herecke vykony. Chyby policie tu stale su a stale sa len zahladzaju... Pfuj.

Minulost neumírá (2019) (TV film)

Tak dobry namet, a take otrasne prevedenie... V tomto filme nefunguje ale ze vobec nic.

Matka versus android (2021)

Uplne v pohode snimok, takych 60percent s prehladom. Kludne aj viac na dany zaner. Pisem to sem hlavne preto, keby niekoho malo hodnotenie odradit od vzhliadnutia. Tvorte si svoj nazor, lebo nie vzdy to sedi :-)

Svatý pavouk (2022)

V podstate pribehovo a spracovanim to bol taky priemer na 3*. Ako pridanu hodnotu v tom vidim moznost nahliadnut do vnimania a pohladu inej kultury na dany problem. Poslednu polhodinu vnimam ako velmi prinosnu v tomto smere. Herecky super.

Kde zpívají raci (2022)

Chcela som dat 4*, ale vlastne som neprisla na to, za co tu jednu strhnut. Jemny film. A dotkol sa ma.

Nezvěstná - Série 1 (2017) (série)

To upravene obocko po 6tich rokoch... TOP-ka. Zbytocne urychleny uvod a nezmysly v nom. Neskorsie diely uz viac v pohode.

Donovan Reid (2019) odpad!

Vacsiu hlupost dementnejsie natocenu s tak hroznym scenarom a hereckymi vykonmi som dlho nevidela. Plus ked 20rocny vyzera real na 30+.