Hanebný pancharti (2009) odpad!

Co se mě týče, Tarantino dostál svému jménu režiséra. Jeden z nejblbějších filmů jaký jsem měl možnost vidět, zvláště pak konec předčil i má nejhorší očekávání. Uvažoval jsem nad jednou hvězdou pro "evropské" herecké obsazení, ale ty nejlepší nechal v polovině filmu zabít a jen Waltz má zásluhu na tom, že jsem film (mimochodem bohužel) dokoukal. Naopak stupidního Pitta, měl Quentin obsadit na začátku filmu do role pod podlahou.

Odcházení (2011) odpad!

Nedivím se, že díla tohoto idiota byla trezorová.

127 hodin (2010)

Na začátku a hlavně teda uprostřed filmu (kdy se přiznám, že jsem přeskakoval pro mne nesnesitelné pasáže blouznění)jsem váhal mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Konec však zařídil další hvězdičku na konečných ***.

Zrození Planety opic (2011)

Jsem zvědavý na pokračování. Velký potenciál pilotního filmu trilogie (zejména jeho závěrem) slibuje, že i zbývající dva díly by mohly stát za to. Poslední pátou hvězdičku film ztrácí za poměr síly opice vs člověk. Např. v úvodu filmu opice drží svého "ošetřovatele" za ruku za účelem chránění svého mláděte. Za normálních okolností by mu tu ruku utrhla a nejen ji, viz nedávný případ útoku šimpanze v USA. A doktor Pomahač, aby to pak dával dohromady:-)).

Splice (2009) odpad!

Nekoukatelné...

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Nechápu co může člověka dovést až do tohoto pořadu. Trpitelský a rádoby chápavý výraz moderátorky je na hranici únosnosti. Moderování PPT se nedá dělat dlouho. Ale chápu, že pro Ester jsou peníze až na prvním místě.-)

Thor (2011)

Po 20 minutách jsem film vypnul. Po přečtění několika komentářů níže jsem udělil 2*.

Obřad (2011)

Potřebná úzkost z rádoby děsivých scén se bohužel nedostavila.

22 výstřelů (2010)

Jeden z nejhorších mafiánských scénářů. U finálního dialogu Rena s padouchem v kuchyni jsem se musel smát.