• Krátkometrážní

Kam čert nemůže (1959)

"Tu jsem naložil po cestě" ... z počátku znamenité zajemno, kdy si nikdo není jist ničím, které volně naváže na groteskní část ve vesnici, aniž by snímek utržil nějaké rány. Miroslav Horníček se do role maniodepresivního doktora "Fausta" hodí překvapivě skvěle.

Pařba ve Vegas (2009)

Scénář: nijak známý... ovšem má na starosti "4 vánoce" a film "Bejvalek se nezbavíš", tak si udělejte obraz sami ... Musím prozradit, že 2x jsem se opravdu od srdce zasmál, ale z toho jednou v momentě, kdy byl celý sál zrovna zticha. Bohužel jsem byl oklamán hodnocením filmu a vlídnými recenzemi, ač sem se obával, že se bude jednat o daší Road Trip komedii pro rodinu alá blázniviny Chevy Chase. Ale optimisticky jsem vyhlížel nové nápady a neotřelé zvraty. Bohužel kužel, toto jsem tam nenašel a překvapení taky žádné (pokud jste viděli trailer). Nejvtipnější z filmu jsou záverečné FOTA z pařby, ve kterých jsou zobrazena klasická opilecká gesta a situace. To jsem ale moh jít do nonstopu a poté se nafotit a byla to to větší prdel. nekompromisně 50%

Malé modré nic (2009)

Opět jsem se nachytal na neskutečně lživý popisek v programu z Varů. O dvou New Age Hipís, kteří se neustále usmívají, vzívají Máhešvaránandu a neumí hrát. To byla zas ostuda

Parque vía (2008)

Kdyby se jednalo o kraťas, bylo by to šestnácti tisíckrát lepší

È finita la commedia (2006)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 a dokonce i 43th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2008. ŠOK!?