• Krátkometrážní

Ben 10 (2005) (seriál)

Nemám ani páru o tom, jak ten klučina přišel k náramku co z něj udělá 10 různých mimozemšťanů, ale dobře se na to dívá. Bejt malej capart, tak na tom určitě ujíždim a požaduji od svých sploditelů všechny figurky. 65%

Interstate 60 (2002)

Scénář:Bob Gale ... legendární tvůrce trilogie Návratů do budoucnosti ... Další z málo "pohádkofantasy" filmů co bývají už jen jako podpultovky. Kdo se rozplýval jak rozehřátý puding nad filmem Big Fish, ať se obloží alobalem a zvesela se pustí do díla. 80%

Zuřící býk (1980)

Scénář: podle knihy Jake LaMotty ... do scénáře upravili Mardik Martin a Paul Schrader, který se taky podílel na Taxi driveru ... Rozhodně nejlepší film od Scorseseho. Brilantní kamera a vymazlená atmosféra se skvělými herci. Největší plus má ode mne De Niro, který zde hraje téměř identický charakter jako Al Pacino ve Scarface="je to mááágóóór". A jelikož Scarface vzniklo o tři roky později, je jasný kdo komu koukal přes rameno. 90%

Pravdivé lži (1994)

Málokdo si natočí několika miliónové akční béčko co má šťávu a drift. Finální scéna se stíhakou je tak dokonale natočená že, že se o prvenství u mě pere se scénou z Untouchables :--) 95%

Úsměvem ke štěstí (2007)

Režie: Kurt Kuenne skvěle natočený kraťas. je zde vidět, že ačkoli je rejža nezavislý a teprve začínající, už nyní má skvělé portfolio :)

Kam čert nemůže (1959)

"Tu jsem naložil po cestě" ... z počátku znamenité zajemno, kdy si nikdo není jist ničím, které volně naváže na groteskní část ve vesnici, aniž by snímek utržil nějaké rány. Miroslav Horníček se do role maniodepresivního doktora "Fausta" hodí překvapivě skvěle.

Pařba ve Vegas (2009)

Scénář: nijak známý... ovšem má na starosti "4 vánoce" a film "Bejvalek se nezbavíš", tak si udělejte obraz sami ... Musím prozradit, že 2x jsem se opravdu od srdce zasmál, ale z toho jednou v momentě, kdy byl celý sál zrovna zticha. Bohužel jsem byl oklamán hodnocením filmu a vlídnými recenzemi, ač sem se obával, že se bude jednat o daší Road Trip komedii pro rodinu alá blázniviny Chevy Chase. Ale optimisticky jsem vyhlížel nové nápady a neotřelé zvraty. Bohužel kužel, toto jsem tam nenašel a překvapení taky žádné (pokud jste viděli trailer). Nejvtipnější z filmu jsou záverečné FOTA z pařby, ve kterých jsou zobrazena klasická opilecká gesta a situace. To jsem ale moh jít do nonstopu a poté se nafotit a byla to to větší prdel. nekompromisně 50%