• Krátkometrážní

Pařba ve Vegas (2009)

Scénář: nijak známý... ovšem má na starosti "4 vánoce" a film "Bejvalek se nezbavíš", tak si udělejte obraz sami ... Musím prozradit, že 2x jsem se opravdu od srdce zasmál, ale z toho jednou v momentě, kdy byl celý sál zrovna zticha. Bohužel jsem byl oklamán hodnocením filmu a vlídnými recenzemi, ač sem se obával, že se bude jednat o daší Road Trip komedii pro rodinu alá blázniviny Chevy Chase. Ale optimisticky jsem vyhlížel nové nápady a neotřelé zvraty. Bohužel kužel, toto jsem tam nenašel a překvapení taky žádné (pokud jste viděli trailer). Nejvtipnější z filmu jsou záverečné FOTA z pařby, ve kterých jsou zobrazena klasická opilecká gesta a situace. To jsem ale moh jít do nonstopu a poté se nafotit a byla to to větší prdel. nekompromisně 50%

Malé modré nic (2009)

Opět jsem se nachytal na neskutečně lživý popisek v programu z Varů. O dvou New Age Hipís, kteří se neustále usmívají, vzívají Máhešvaránandu a neumí hrát. To byla zas ostuda

Parque vía (2008)

Kdyby se jednalo o kraťas, bylo by to šestnácti tisíckrát lepší

È finita la commedia (2006)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 a dokonce i 43th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2008. ŠOK!?

Kamenný most (1996)

Scénář: Jaroslav Dušek a Tomáš Vorel st........ Není to kdovíjak převratné, ale něco to v sobě má. Je to eště z doby, kdy mél Vorel a jeho kámoši co nabídnout a vyprávět, měli v sobě divokost a né stařeckou demenci. Ale co zůstalo do dneška, je perfektní smysl pro výběr lokace, kterou umí jen "sklepáci". Najít škaredé opuštěné místo, a svým bytím mu vkouzlit patinu magičnosti. 75%

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Scénář: Wes Craven ... (tvůrce tohoto zvrhlíka se podílel na všech filmech).... Ačkoli mi bylo řečeno, že to je nejlepší díl série z "Elmovi ulice", tak jsem byl poněkud sklamán. Děj je hrůzně rozbředlí, a situaci zachraňují jen snové části (jak jinak) s Freddym. Krueger je skvělý charakter a je jen škoda, že se snim scénaristi nepoprali víc. 50%

Mrtvý sníh (2009)

Nízké hodnocení přikládám k tomu, že převážná většina uživatelů, byla jako smrdutý chlupatý pavouk zalezlá ve své díře a shlédli film samotný. A to je chyba. Musí si uvědomit, že ač se to nezdá a ledackdo by to popřel, mezi náma filmy, na které je nutno se dívat s partou přátel co se budou hádat kdo zemře první. Je to tendle případ a já je tam měl. paráda..70%

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Scénář: Henry Selick....dle knihy pana Gaimana..... Prohlásím bez ostychu, že miluji pohádkové příběhy ať jsou jakkoli pitomoučké. Ovšem v případě Koraliny nebyl nikdo a nic naprosto vůbec pitomoučké, ani pohádkové. Henry Selick měl rozhodně přenechat režisérskou sesli někomujinému (přinejmenší se spolupodílet). Bohužel animace nestačí, a ačkoli byly charaktery skvěle načrtnuté (Koralina a hlavně Wybie, který se nebezpečně podobal Radovanovi z Večerníčku), nestačilo to k tomu aby mě to zajímalo celý film. VYSLEDEK- rozvláčné, bez vtipu, bez emocí. Opravdu škoda té velké práce. 60%