melisos

student

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 16.5.2011  02:00

Asi jeden z nejlepších počinů Sammo Hung Kam-Bo jako režiséra . Skvělé boje a obsazení . Navíc příběh není idealizovaný a je dost drsný . Perfektní bitka nakonec , kde bych vyzvedl boje s Fung Hak Onem a jeho kudlankou , která sice není , tak dobrá jako ve Warriors II , ale přesto patří mezi ty lepší provedení tohoto stylu . Yuen Biao je klasický - pro mě vždycky splňuje nějaký standard ikdyž z něj nikdy nejsem úplně nadšený . Pefekntní chereografický počin , který patří do diamantové galerie HKC

• 11.10.2010  01:03

Anglický název je Seven commandments of kung fu . Je to perfektní demonstrace kudlanky sedmi hvězd v podání nepovedeného dvojníka Jackieho chana Lee I Mina . Boje jsou čistě tématické a točí se to zejména kolem kudlanky . Přiběh startuje okolo Leeho ( Lee I Min ) , který pracuje v lékárně a nechává se učit svým strýcem kung fu , kterého zabije Chang Yi - hlavní skoro záporák filmu , který se rozhodl mimo jiné i zabít místní gang . Lee mu příjde do cesty a následujeho na svých cestách , kde se od něj učí pravidla a techniky kung fu . Postupem času zjistí , že Chang Yi zabil jeho strýce a chce se pomstít , což mu ke konci výjde , tím že spojí styl kudlanky a sedmi hvězd . Je to opravdu lahoda sledovat tenhle film , zvlášť když boje jsou čisté a rychlé .

• 11.10.2010  00:49

Dost úchylný počin v dobrém slova smyslu . Chereografie byla dost dobrá a zajímavá . Je to splněný standard Lau Kar Leunga . Není tu v hlavních rolích pro mě žadná moje kung fu star , přesto je to dost dobře provedené a na souboje dlouho nečekáte . Je jich tady fúra . Je to trochu jiný typ kung fu filmů , nicméně z mého hlediska zajímavý a pro mě už klasika, kterou mi trochu kazí přehnané drátové kreace , ale jinak perfektní .

• 11.10.2010  00:39

Nejsem fanda Bruce Lee a ani si nemyslím , že je to nějaká legenda kung fu . Jediné co uměl je rychle kopat a měl takový ten americký výraz nenávisti , čímž se proslavil , nicméně tohle je to nejlepší , co někdy udělal . Má to dějovou zajímavost . Boj s bossem , který pořádá turnaj na konci s rukavicí s hroty mezi zrcadly byla ohromující a taky se zde střihnou postavy Chana a Hunga , kteří dělali takové křoví . Mám to ještě doma s originálním polským dabingem , který dal filmu pořádný ráz :) .

• 11.10.2010  00:32

Lau Kar Yung mladší bratr Lau Kar Winga a Lau Kar Leunga asi tak úplně nenásledoval své úspěšné bratry , ale špatný mě v Dračích drápech zase taky nepřišel . Pro mě je vždycky na topu Hwang - Jang Lee jako záporák a představitel dračí pěsti . Nikdy jsem neviděl nic špatného , kde tenhle kicker byl . Příběh je trošku překombinovaný , ale souboje se mi moc líbily . Je to o tom , že starý mistr onemocní a jeho syn ( Lau Kar Yung ) ho vystřídá na jeho pozici , ale je poražen banditou ( Hwang Jang Lee) , který slíbí , že starého mistřa vyléčí , pokud dostane medailón dračí pěsti , který je symbol moci . Ten samozřejmě dostane svého , ale také podraží Leung Chowa ( Lau Kar Yung) a ten se chce pomstít tvrdým treninkem , což se mu podaří .

• 11.10.2010  00:14

Lichý pár , jak vyšitý . Lau Kar Wing a Sammo Hung Kam-Bo a jejich dvojčata mistrů v paradní fazóně . Je to jízda v choreografii s šavlí a oštěpem . Leung Kar Yan se tu sice úplně nepředvedl , ale i tak nezklamal . Děj klasický mistři naučí žáky a ti se pak mstí . Nejlepší bojovka je asi na konci , kdy se má rozhodnout mezi Hungem a WIngem , kdo je lepší na počest jejich mistrů . Humor tu taky není špatný , pokud je někdo zvyklý na HKC . Pro mě to patří mezi 200 nejlepších kung fu co jsem viděl .

• 10.10.2010  14:45
    Ulice (TV seriál) (2005)

Asi nejlepší díl byl 42568 . ten se mi líbil .

• 10.10.2010  14:44
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Tohle je opravdu zkáza a past na všechny ženy , které neměly nebo ztratili vkus a přestali se zajímat o sebe a víc jí zajímá , jak to dopadne s Andreou . Sága , která byla horší , než celá Vietnamská válka . Tohle přesně ukazuje mentalitu čechů , co chtějí a stydím se , že něco takového mohlo mít tady takovou sledovanost .

• 10.10.2010  14:39
    VIP Poker Show (TV pořad) (2009)

Poker jsem hrával , ale jak jsem viděl Mašlíkovou nebo Hanychovou s kartama v rukách , tak jsem přestal .

• 10.10.2010  14:37
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

Tak tohle je opravdu geniální tah televize Prima . Nejenom , že můžou vyplnit televizní schéma programu , ale taky na tom mimo reklam vydělávat přímo od lidí , kteří tupě nechávají tisícovky za hovory s lidma , kteří s věštěním mají společného asi jako papež se striptérkou . Sprostý a ubohý business na hloupých lidech ,kteří mají životní trable .

• 10.10.2010  14:33
    Vraždy v Kitzbühelu (TV seriál) (2001)

Po shlédnutí 1. dílu jsem chtěl vyvraždit celý Kitzbuhel , aby tam nebylo , už koho vraždit .

• 10.10.2010  14:31
    Vypadáš skvěle! (TV pořad) (2005)

Každé pometlo , které se solidně obleče a namaluje vypadá trochu k světu , ale to není důvod ke vzniku pořadu , který je pokaždé stejný a nic jiného . Myslím si , že cílová kategorie jsou slepice pod 65 IQ a homosexuálové tvrdého ražení .

• 10.10.2010  14:28
    Will a Grace (TV seriál) (1998)

Nevtipný a trapný sitcom o krávě a nějacích teplouších , opravdu znamenitý námět . Nejvíc jsem se asi smál při závěrečných titulcích .

• 10.10.2010  14:26
    Wolffův revír (TV seriál) (1992)

Německé krimi peklo , aneb co dalšího má ještě odtud přijít . Nevkusné a trapné . Postavy a případy velmi nudné . Nulová spojitost s krimi nebo akčním žánrem . Jedna z dalších idiocií na našich televizních stanicích .

• 10.10.2010  14:23
    Za trnkovým keřem (1980)

Pro mě je tenhle typ rodinné komedie úplně mimo . Vždycky jsem nesnášel filmy ala Tomáš Holý . To , co opravdu z bývalého režimu opravdu nesnáším jsou tyhle paskvily . Už jako děcko jsem to nenáviděl . Nulová kvalita a trapné ejchuchu . Totální výmaz pro děti i dospělé . Je v tom méně , než nic .

• 10.10.2010  14:19
    Zlatá mříž (TV pořad) (1999)

Když jsem to poprvé viděl , tak jsem si musel vzít pak na noc Diazepam .

• 10.10.2010  14:17
    Záhady Toma Wizarda (TV pořad) (2007)

Kdo hulí trávu nebo bere jiné tvrdé drogy je to naprostá povinnost , pokud ne doufejte , že to nikdy neuvidíte .

• 10.10.2010  14:15
    Waterloo po česku (2002)

Tohle se nemělo nikdy stát .

• 10.10.2010  14:14
    X Factor (TV pořad) (2008)

Nulové dodržení konceptu . Lidé v porotě , kteří mají s dobrou hudbou společného asi jako cikán s prací . Estráda vrcholového ražení a samozřejmě masa vymytých slepic , které řvou na někoho miluju tě , když za 2 měsíce neví , že někdo takový existoval , protože v takových to pořadech se zpěváci určitě nenajdou .

• 10.10.2010  14:10
    XXL (TV pořad) (1998)

Suchánek a Genzer ve své vrcholné éře ubohosti a trapnosti . Tihle 2 niemandi měli být popraveni ještě dřív než se narodili a samozřejmě Tv nova chce dobýt svět slátaninou o tlustých lidech . Jednou se hecnu a zapálím tu budovu , kde sídlí .

• 10.10.2010  14:06
    Z pekla štěstí 2 (2001)

Svět se zbláznil aneb Troška chce vyhlásit válku vkusu po druhé . Pokračování nehorázné sračky a milióny tupých lidí se ženou zhlédnout do kin nový troškův pokus o pohádku .

• 10.10.2010  14:04
    Z pekla štěstí (1999)

Nevím , kde se Kuklová prošukala k roli nevinného děvčátka , když Troška je bukanýr , ale tohle byla pro mě jedna z nejhorších pohádek celosvětové kinematografie . Plastické a nezáživné nevím , co bych napsal i kulisy stály za hovno.

• 10.10.2010  14:00
    102 dalmatinů (2000)

Sračka , která má dětem vymýt mozky . Jedna z milióna amerických kýču . Tohle bych určitě zakázal nebo dal na to alespoň varování ministerstva .

• 10.10.2010  13:56
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Prosil bych písmenko F jako Fčela .

• 10.10.2010  13:47
    Big Lebowski (1998)

Klenot mezi americkými černými komediemi . Perfektní výkony Bridgese a Goodmana . Příběh o vágusovi Dudovi a jeho kámoších z bowlingu zamotaný do absurdního příběhu , který vyvolá blbý koberec je naprosto ulítlý , ale nicméně z něj vytěžili maximum . Nejlepší scény jsou bezesporu vysypávání popela nebo scéna golfové hole a sporťáku . Dost odpočinková záležitost napráskaná humorem . Jedna z mojich nejoblíbenějších komedií vůbec .

• 10.10.2010  13:42
    Besídka divadla Sklep (divadelní záznam) (1991)

Humor , který je velmi úzce zacílený nemusí být oblíbený pro každého a tohle je přesně případ sklepáků . Já ho mám hodně moc rád , ikdyž některé scénové skeče nejsou úplně košér . Nejvíc oblíbený člen je Vávra , který je pro mě symbol divadla sklep . Myslím si , že oni patřili mezi ikony období zlomů režimu , který samozřejmě , už dosti odzvonil a taky období sklepáků utichá.

• 10.10.2010  13:36
    Batman (1989)

Já mám Marvelovky a další komixové zpracování velmi rád a 1. Batman patří mezi mé nejvíc oblíbené . Navíc je Jack Nicholson v roli Jokera famózní a myslím si , že by se dalo říct , že 1. Batman patří mezi nejvíc povedené komixové zpracování vůbec ikdyž mám oblíbenější charaktery ( Blade , Green Lantern atd. ) .

• 10.10.2010  13:31
    Barbar Conan (1982)

Dobrodružný film mého dětství . Perfektní Arnold a James Earl Jones jako boss hadího klanu . Navíc to , co obdivuju na tomhle filmu je atmosféra a kouzlo barev filmu 80. let . Už jak ten film začíná s citátem od Fridricha Nietzscheho ( Co tě nezabije to tě posílí ) , tak mě mrazí v zádech . Perfektní scéna je , jak se má Conan vychrápat s čarodějkou , ač je to možná blbost , tak mi nejvíc utkvívá v paměti . Navíc ikdyž ten film nemá nějak propracované akční scény , tak je to vyrovnané v dobře plynoucím příběhu plný mystických atribut . Vím , že se ve tomhle filmu dá lecos vytknout . Pro mě je to , ale klasika a to jedna z nejvíc oblíbených v žánru .

• 10.10.2010  13:22

Patří to mezi ty české filmy , které v porevolučním období patří mezi ty nejlepší .Přitom si to na nic nehraje a je to velmi prostý film . Ikdyž se mi tu žádný herecký výkon nějak zvlášť extrémně nelíbil ( kromě Javorského ) , tak to nějak do sebe zapadá a funguje to . Těží to samozřejmě z populární předrevoluční tématiky , která je asi ze všech nejlépe zpracována do celkem zajímavého příběhu . A vtipnost tomuto filmu taky nechybí . Rád se na tenhle jednoduchý odpočinkový film podívám znova a znova .

• 10.10.2010  13:05

Velice nápaditá idea , která má poučný charakter . Samozřejmě kočka s brýlemi , která rozlišuje lidi podle toho jací jsou a kolem ty záležitosti mají idealistický charakter s infantilní pohádkovou předlohou . Přesto všechno to patří mezi ty věci ,které jsem v dětství měl rád a kvalitu to beze sporu má . Navíc Werich jako vždy je perfektní . Je to jedna z mála věci , které bych doporučil všem věkovým skupinám .

<< předchozí 1 2 3