Muži v černém (1997)

Obľúbený film, ozajstná komédia, na ktorej sa človek fakt nasmeje, so skvelým Willom Smithom a Tommym :)

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Nechýbala flétna a jej majiteľka - škaredá jak "cesta do roboty", nemotorný Jim, prenajatý dom na pláži, mejdan a za tým už iba tma..

Prci, prci, prcičky (1999)

Eugene Levy vyzerá ako úchyl, Jason Bigs ako pako a dej nemá núdzu o perverznosť a nadržané mcbp. Ajaj..k romantickej komédii to má ďaleko.

Jak vznikla Země (2009) (seriál)

Hodnotená epizoda: New York. Ďalší zo skvelých dokumentárnych filmov, vďaka ktorým si divák doplní mnoho nových, fascinujúcich informácií.

Jak pracuje Země (2011) (seriál)

Nádherné majestátne obrazy, až to vyvoláva povznášajúci pocit a na druhej strane to vyvoláva tiež myšlienku, že sme tak maličký, skoro až bezvýznamní oproti sile našej planéty.

Ushuaia (2007) (seriál)

Úžasné cestovanie po svete.. Výborný dokumentárny film, ktorý mi dostáva do krvi prirodzenú zvedavosť vidieť nádherné miesta na zemi a povznášajúci pocit slobody mysle.

Země krásná neznámá (2006) (seriál)

Toto je jeden z dokumentárnych filmov, ktoré môžem pozerať stále dookola a nikdy ma nenudia. Naša zem je krásna, ale pravdou je, že pre mnohých naozaj neznáma. Takto aj potom náš svet vyzerá. Je to z dôvodu, že dnes väčšina ľudí na svete (hovorím o vysokom % obyvateľstva tejto zeme) - bez ohľadu na vek - sa viac zaujíma o sociálne siete, ktoré často aj zdravým ľuďom vymývajú mozog. Potom ďalšia skupina ľudí na svete žije v úbohých podmienkach a potýka sa s chudobou a nevzdelanosťou nielen v rozvojových krajinách a ďalšia skupina ľudí sú politici, diktátori a podobné individuá, ktoré svojim konaním dostávajú tento svet do ešte väčších problémov, pretože priorita sú prachy a moc. Tak niet divu, že naša zem vyzerá ako vyzerá. Niet divu, keď človek je tvor s tendenciou sebadeštrukcie, ktorý hľadá len dočasný zisk a dočasné blaho. Preto je problém dostať oficiálne a zásadne do zákonov využívanie alternatívnych zdrojov energie na najvyššej úrovni, preto sa napríklad priehrady stavajú na miestach, kde treba vyrúbať "štvrtinu " amazonského pralesa v južnej amerike, ktorý nám zabezpečuje 20% kyslíka na zemi a podobne.. Myslím, že nikomu neuškodí, keď si častejšie pozrie programy ako napríklad Viasat, Discovery alebo National Geografic..

Laurel Canyon (2002)

Ajaj.. :) tak toto mi prišlo zo začiatku priemerné a potom sa to dostalo postupne niekam pod kožu.. Veľmi sa mi páčili všetky postavy vrátane Frances. Najlepšia a najemotívnejšia scéna pre mňa, bola na konci - a bola to hádka (Christian a Kate)

Druhá šance (2012)

Tento filmik ma trochu prekvapil, pretože som čakala trochu niečo iné. Ale prekvapil v tom dobrom zmysle a vďaka skvelým hereckým výkonom Tommyho a Meryl nenudil ani minútu..