• Krátkometrážní
  • Hudební

Láska s vůní čokolády (2010)

Celkem příjemná a zajímavá francouzská komedie. I když hlavní postavy mě moc k srdci nepřirostly, ale příběh to přebil.

Zpropadené dědictví (2013)

Jo, tak tohle byly téměř dvě hodiny nudy. Aspoň jsme si u toho malinko odpočinul a na chvíli i zdřímnul. Owen hrál už v mnohem lepších komediích. I když tohle podle mě komedie není.

Ping Pong Summer (2014)

Hlavní hrdina nevypadal na 13, a jeho hra se mi celou dobu zdála dosti směšná. Příběh je až vnuceně umělý a moc toho nenabídne. Takovýhle filmy už se do této doby nehodí a dle mého názory by se točit neměly.

Svědkyně (1991) (TV film)

Role jak vyšitá pro Bohdalku, ta to zahrála excelentně a já se skvěle bavil.

Naui P.S. pateuneo (2012)

Korejská paráda, které trochu ublížilo napůl kýčovité americké zakončení. Každopádně mě to bavilo a i když jsem předem odhadl konec, tak si z toho nesu dobrý dojem.

Infestation (2009)

Místy celkem legrační až bizarní, jako celek to ovšem spadá do průměru. Trochu více jsem se zasmál akorát, když jsem viděl toho pejska s pavoučíma nožičkama, jinak to na mě působilo spíše směšně, ale bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. Boje s brouky tomu moc nedaly, jejich nereálnost dost napomohla mému hodnocení.

Od A do Z (2014) (seriál)

Pilot nebyl až tak strašný, ale tak nějak mě tento díl nenalákal na ty další, tudíž další pokračování půjde mimo mě.

Lepší teď než nikdy (2014)

Blbost od začátku až do konce. Hlavní postavy mají naprosto nesympatické až odpudivé vlastnosti a chovají se hrůzostrašně. Trpěl jsem, přetrpěl jsem.

Muž hledá ženu (2015) (seriál) odpad!

Pilot: Tak tohle snad ani nemohli myslet vážně. Trapnější pilotní díl nějakého seriálu jsem neviděl. Nevím, co tímto tvůrci zamýšlejí. Podle mě to nevědí ani oni.