• Krátkometrážní
  • Hudební

Nevidím zlo, neslyším zlo (1989)

Pořád si zde přemítám, mám dát 5 hvězdiček, mám dát 4 hvězdičky? Prostě sám nevím, je to parádní komedie, nechám si to rozležet v hlavě a ohodnotím, až přijdu odpoledne z práce... Takže rozmyšleno, a dospěl jsem k závěru plného hodnocení, protože si myslím, že to za to stálo.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Samý tlachání, málo boje. Tak takhle bych to shrnul. Až příliš zbytečně dlouhých nudných dialogů posílá tento film do útrob pekla. Teda tam bych ho poslal já. Sice dávám dvě, ale sám nevím proč jsem tak štědrý.

Bezva jízda (2006) (TV film)

Pár narážek není špatných, ale celkově to je opravdu děsná parodie...

Nestyda (2008)

Lehce čitelný, leč nevyzpytatelný snímek. Místy bylo velice jednoduché poznat, co bude následovat, a chvilkama zase film příjemně překvapoval. Přesto se ovšem jedná o průměrný film, který ve mně nic extra nezanechal.

Hairspray (2007)

Jak pravil ve svém komentáři TheMaker: "Nedodíval jsem se. Nebavilo. Možná jindy." => Tak pod to se podepisuji a zcela souhlasím...

Daredevil (2003)

Nevím, jak to popsat, ale jedno vím jistě. A to, že jsem byl svědkem průměrného filmu na motivy komixu. Čekal jsem trošku více, první polovina filmu se mi zdála docela nezáživná, druhá je jen o malinko lepší. Řekl bych, že zdejší hodnocení 53% tomu naplno sedí.

Everybody Loves Hypnotoad (2007)

Hodnotím pouze z úcty k futuramě, jelikož je jasné, že tohle se hodnotit objektivně opravdu nedá. A přiznám se hned, ano, párkrát jsem to trošku posunul dopředu.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Jednoznačně nejslabší a nejméně vtipný film futuramy. Dalo se ale čekat, že ne všechny díly budou skvělé. Přesto na futuramu nezanevřu.

Zkáza spolku gentlemanů (2005)

Tohle je takové zkřížení žánrů, to je poprvé, co jsem viděl takovou fantasy parodii. První půlka byla v rytmu Fantasparodie-magorie a druhá půlka v rytmu Fantasúchylie-magorie. Ale zábava to byla rozhodně. Zase jsem o něco moudřejší :-D

Hezké vstávání (2010)

Stejně jako u filmu Ďábel nosí Pradu i zde mě čekalo velmi milé překvapení. Opravdu povedený filmík, začátek mě ihned uchvátil, když to plulo ve vlnách komedie. A pak se nám do cesty připletla romantická stránka filmu, naštěstí to nijak extrémně nenarušila. A mělo to celkem příjemný konec. A velmi hezká písnička na konci při titulcích (Natasha Bedingdield - strip me) ze mě dostala i kapku slzy.