Avatar (2009)

Krásný film o tom jak se chová Americká armáda (a nejenom ona) ve světě. Jak jsou ochotni na povel střílet do dětí. A nejenom vojáci, kteří jdou ruku v ruce s policajtama a vědci je z povzdálí řídí.

Skřivánci na niti (1969)

Přenádherný film. Dokonce i pan Svěrák si v něm zahrál sám sebe. Samozřejmě pod pseudonymem, protože StBáci jsou pěkný svině. A vyplatilo se. Za odměnu pak mohl točit filmy, psát scénáře, zakládat divadla a hrát ve filmech. Dokonce mu bylo umožněno i podepsat Antichartu. Čest jeho památce

Atentát v Ambassadoru (2006) odpad!

Ne, vůbec to není politický film. Pouze je to film na oslavu pozitivní diskriminace, které byli Kennedyové strůjce. Kennedyové, ano to jsou ti synové toho zloděje, podvodníka a vlastizrádce. Ti synové, kteří propagovali ten zrůdný americký sen. Film, přecpaný hvězdama v podřadných rolích.  A s tím Rude Pravou, to pan Latino úplně zabil. A podle počtu hvězd je vidět, kam ten zasraný západní svět spěje. Až je mi z toho na blití.

Případ nevinné řeky (1986) (TV film) odpad!

Takhle primitivně natočenou kriminálku jsem ještě nikdy neviděl

Zátopek (2021) odpad!

Film o StBákovi - hnus

Šakalí léta (1993)

Tu dobu jsem zažil a pamatuji si ji jinak

Cikáni jdou do nebe (1975)

Nejvíce mě trápí, že ani deset let po smrti velkého kormidelníka jeho nástupci nebyli schopni přejmenovat název filmu