Žena za pultem (1977) (seriál)

Zajímavé komentáře. Nejvíc mě dojíma kritika komunistické minulosti Jiřiny Švorcové a přitom ti samí lidé milují ex-komunistu a antichartistu Zdeňka Svěráka

Napospas osudu (2014)

Docela to šlo, až na pár fo pa (faux pass = pro inteligenty a pro pražáky). Jako veselohra dobrý, jako trailer nic moc. Bylo tam ale několik skvělých myšlenek. Hned zkraje, ta o bohu. Celé jo to vůbec o těch vypatlancích co čtou pořád bibli a nostradama. Takže Bůch s váma.

Bastardi 2 (2011) odpad!

To "herecké" obsazení - klobouk dolu. Dokonce jsem poznal, z čeho čerpal seriál Most!

Bastardi (2010) odpad!

Propaganda o dementech. Propaganda Made in USA. Záporný hrdina musí být bílý

Šaty až na zem (1986) (TV film) odpad!

Asi to má nějakou hloubku, ale já ji nenašel

Cimrman dobývá Ameriku! (2018) (TV film) odpad!

Připadá mi, že ten Smoljak už neví coby. Hraje si na herce, režiséra, politika, senátora, ale zatím je pouhá nula. Pouze syn slavného otce

Divoké pivo (1995) odpad!

Nebýt komoušů tak není v 90-tých co točit. I pablb Jonák si zahrál pablba Jonáka

Něžné vlny (2013) odpad!

Komedie. Dovolte abych se zasmál, ani jednou jsem se nezasmál. Dokonce jsem asi v půlce usnul (v poledne). A to herecké obsazení. To už nemáme někoho hezčího? Třeba Štěpánovou, anebo Holubovou? A ty socialistické artefakty ála Hřebejk - nechutné. My nejsme děti. A Čajkovskij v osmašedesátým v tanku. Ten Vejdělek musel vyrůstat v pěkně blbý rodině. Ono vyrůstat ve výběžku asi nebyla a ani není sranda. Pokud to psal podle sebe - to ale muselo být dětství - potěš bůch. Bez těch artefaktů už dneska nikdo neumí natočit film. Ještěže se Včelka Mája točila dávno, jinak nevím... A teď si představte, že na to jde taky někdo do kina.

Egypťan Sinuhet (1954)

Zavání to US křesťanským fanatizmem, kterým se amíci pokouší změnit dějiny jako to v historických filmech udělali mnohokrát.