Crazy Heart (2009)

Herecké výkony bez chyby, akorát jsem měl pocit, že na délku filmu ubíhá velmi velmi pomalu. Hudba bez chybky.

Až vyjde měsíc (2012)

Vůbec netuším, o čem tohle bylo. Párkrát jsem se zasmál, ale zábava veškerá žádná. Prostě nevím. 0.

Hunger Games (2012)

Tohle je skutečný b(l)iják roku. Nevěřícně jsem na to koukal a čekal, co se na konci může stát. Tajně jsem tušil revoluci, ale takový konec -> "Tak na to zkusíme zapomenout" ... Zkouším na to taky zapomenout. Efekty taky s prominutím naprd, chvějící se kamera. Proč jsem tomu dal tu hvězdu? Asi z očekávání konce :). Neuvažují snad o natočení druhého dílu? Na to bych se i těšil :) :) A propos, kdo dělal ty kostýmy? Dvorní krejčí z princezny se zlatou hvězdou? To bych snad dal dohromady i já. Ale jinak film pobavil.

Nespoutaný Django (2012)

Ačkoliv nejsem velký fanda Tarantina a westernů, tohle se opravdu povedlo. Velmi dobře jsem se po většinu filmu bavil, KKK scénka a závěrečná destrukce, skvělé.

Obchod na korze (1965)

Krásně natočený film, zasloužený Oskar, Jozef Kroner nemá absolutně chybu.

Láska na druhý pokus (2004) odpad!

Herecké výkony? Kde? Tohle je těžký odpad, romantika jak z vykřičeného domu ... Koukám na to, ještě není konec a já jim přeju, ať se jim něco stane a skončí to.

Vadí nevadí (2003)

Úžasný nápad, i děti umí krásně hrát :)

Stmívání (2008) odpad!

Další film, který si zaslouží mou osobní cenu - Zlatý exkrement! Dokonalé dialogy, skvělé herecké výkony a šeď ... mnoho šedi :). Zlaté Beverly Hills 90210.

Sinister (2012)

Lekal jsem se i očekávaných lekaček a opravdu jsem se bál, výborný filmový zážitek. Za hezký konec bych odpustil i hororové klišé.