Bruno (2009)

Bavil jsem se ještě víc než u Borata, Sacha to opravdu umí a když se do nějaké postavy pustí, vypiluje ji k dokonalosti, miluju scény s hluboce věřícími a film mě opět nezklamal a potřebné záběry zařadil :). Gay Converter a závěrečná píseň s Eltonem, Bonem (několik dnů po koncertu U2) a dalšími mě nadchly. Toto je ryzí umění ...

Pařba ve Vegas (2009)

Žádné očekávání, výborná zábava :). Povedlo se!

Bronson (2008)

Bronson nestojí za to, aby o něm byl natočen film. Film nestojí za to, aby byl viděn. Je mi z něj akorát zle.

Uvnitř tančím (2004)

Jedním slovem vynikající, působí přirozeně, pravdivě, lidsky, je vtipný tam, kde má být. Podobný zážitek jako z filmu Čas probuzení (1990) - také doporučuji, pokud neznáte. Jednoznačných 5*, právem patří mezi zdejších TOP 200.

T.M.A. (2009) odpad!

Dal jsem si takový závazek, nebudu na tomto serveru sprostý. Věřte mi, že po TMĚ je to těžké. Pane Herzi, skutečně jste to Vy, kdo natočil Petrolejové lampy a Spalovače? Tak daleko jste došel, že točíte pornoparodii na parodii hororu? Vy jste trumfnul Eda Wooda, ale jestli jste si myslel, že se někdo bude ve "strašidelném" domě bát, to asi těžko. Omlouvám se sálu, ve kterém jsem seděl, ale bohužel přišly výbuchy smíchu, nevěřícího, smutného, tragického. Lituji, že jsem si na TMU koupil lístek, ztratil 93 minut života, kazil si oči dementní kamerou, poslouchal nesmyslnou hudbu a pronikaly ke mně infantilní hlasy idiotských herců. Dialogy psal snad někdo pod vlivem drog. Doteď jsem PAF a ptám se Irenko, proč??? Chci se bavit u skvělého Kameňáku, sledovat brilantní dialogy Ordinace v růžové zahradě a k usnutí si pouštět do uší hudbu z VKV. Konec filmu byl ten nejsvětlejší okamžik. Blééééééééééééééééééééé NEŽ DALŠÍ TMU, NETOČTE UŽ. PS: Vy kteří jste hráli střílečku Wolfstein 3D se možná pobavíte jako já. Čekal jsem, jestli nevybafne i robotický Hitler, to bych dal jednu hvězdičku - doteď věřím, že se to mohlo stát.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Táhne se to a táhne, ani ke konci žádné překvapení, všechno už tu bylo. Herecky dobře obsazené, jinak nic převratného. Tuctová záležitost. Dvě hvězdy plus jedna malá za herecké výkony a hudbu.

Wrestler (2008)

Bál jsem se tuctového happyendu, nepřišel, děkuji. Moc hezké, a to mě wrestling naprosto nebere. 4,5*

Poslední plavky (2008) odpad!

Pane Krajnák, nic už netočte, uděláte českému filmu velkou službu! Nazvěme to pravým jménem - totální hnus, kdo vydrží víc jak 10 minut, je skutečný fajnšmekr. Odpad je pro tohle málo - uděluji zlatý exkrement.

Osobní spravedlnost (2007) odpad!

"Hororové" záblesky mimo nudný hlavný děj opravdu z filmu trhák neudělají, děsné rozplizlé, na první pohled to vypadá nízkorozpočtově s jediným větším nákladem - R. Gere. Snad se při natáčení aspoň A. Lavigne seznámila s Gerem, ale to opravdu na jednu hvězdu nestačí, další z filmů, které je lepší vypnout a koukat raději do zapnuté mikrovlnky.

Bobule (2008)

Hloupé, nudné, směšné, primitivní ... Je to děsně neoriginální, prvoplánové, směska z jiných filmů. Za 40 minut jsem se usmál jednou, pak jsem to ukončil, nebudu se trápit.